میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۳ ب.ظ سرویس:عناوین اصلی بدون دیدگاه 279 بازدید

گزارش تصویری/ مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی در لارستان برگزار شد

گزارش تصویری/ مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی در لارستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و  فرمانداری ویژه لارستان؛ به مناسبت هفته نیروی انتظامی، مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان، با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، حجت الاسلام و المسلمین موسوی امام جمعه لار، علی اصغر علی پور معاون سیاسی فرمانداری، اعضای شورای تأمین شهرستان، بخشداران، شهرداران و اعضای شورای اسلامی شهر، تعدادی از مسئولین، خانواده های معظم شهداء، ایثارگران و جانبازان، روحانیون شیعه وسنی، اتاق اصناف و جمعی از خیرین و معتمدین در محل ستاد فرماندهی انتظامی لارستان برگزار گردید.

در این مراسم ابتدا سرهنگ امجدی فرماندهی انتظامی لارستان به ایراد سخن پرداخت. وی با اشاره به گرامی داشت هفته ناجا گفت: هفته نيروي انتظامي امسال را با شعار «پلیس مقتدر، امین مردم» آغاز کردیم. وی در در ادامه خلاصه ای از عملکرد یکسال اخیر این فرماندهی را ارائه کرد.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین موسوی امام جمعه لارستان هم  با تبریک هفته ناجا به همه دلاور مردان نیروی انتظامی در سخنانی اظهار داشت:  نیروی انتظامی یکی از نهادهایی است که شبانه روزی در ایجاد امنیت نقش آفرینی می کند و تحکیم امنیت بدون تقویت نیروی انتظامی امکان ندارد و در کل هر گونه ضعفی در نیروی انتظامی در امنیت کشور هم تأثیر گذار است.

سپس معاون استاندار، فرماندار ویژه لارستان و رییس شورای تامین شهرستان هم در موضوع امنیت مطالبی را بیان کرد.

حسنی پس از تبریک فرا رسیدن هفته ناجا به تلاشگران و سبزپوشان نیروی انتظامی، این هفته را یادآور یک سال تلاش نیروهایی دانست که با سلب آسایش خود، زمینه ایجاد امنیت و آسایش را برای جامعه و مردم فراهم می‌آورند.

در پایان این مراسم از تعدادی از خانواده های معظم شهدا و جانبازان نیروی انتظامی، پیشکسوتان پلیس، تنی جند ازدرجه داران و سربازان نمونه پرسنل ساعی فرماندهی انتظامی لارستان ، قرارگاه پلیس راه جنوب فارس، پلیس راهور و فرودگاه و پلیس افتخاری شهرستان، با اهدا لوح سپاس و هدایایی به رسم یادبود؛ تقدیر شد.

قرائت قرآن کریم، اجرای سرود جمهوری اسلامی ایران، نیایش، اجرای سرود نیروی انتظامی، مراسم پرچم، قرائت فاتحه در جایگاه یادمان شهدا و اجرای گروه ورزشی دفاع شخصی و حرکات رزمی توسط تیم دفاع شخصی از دیگر برنامه های این مراسم بود.

گفتنی است یکی از پرسنل فرماندهی انتظامی لارستان نیز ترفیع درجه گرفت.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان