میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در15 نوامبر 2019 ساعت 6:02 ق.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 850 بازدید

گزارش تصویری/ مسابقه دانش آموزی «هرفورد» در دانشگاه آزاد برگزار شد

گزارش تصویری/ مسابقه دانش آموزی «هرفورد» در دانشگاه آزاد برگزار شد

روز گذشته مسابقه هرفورد (Hereford-1993) باحضور دانش آموزان دبیرستانی در سالن فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی لارستان و باحضور تعدادی از مسئولان شهرستان برگزار شد.

در این مسابقه دانش آموزان متوسطه دوم رشته علوم انسانی باهدف تقویت مهارت های علوم انسانی، افزایش توانمندی در داستان نویسی و ترجمه متون ادبی، تقویت قوه تخیل، خلاقیت و نوآوری، ایجاد روحیه مشارکت و همکاری، ایجاد رقابت علمی سالم و هیجان انگیز و آشنایی با نحوه نگارش تیترهای خبری بایکدیگر رقابت کردند.

روند این مسابقه به این شکل است که ۲۰ گروه چهار نفره از مدارس مختلف شهر پس از آشنایی با مراحل مسابقه از دکورهایی که حاوی نشانه ها و نماد است دیدن می کنند سپس بر اساس مشاهدات خود به خلق داستان می پردازند و در نهایت توسط داوران مجرب ارزیابی می شوند.

در ادامه تعدادی از عکس های «ریحانه دوست کامی» از این مسابقه را ببینید:


1 نظر

  1. فاطمه محسن پور گفت:

    0

    0

    آدم به این‌بچه ها که نگاه می کنه. کاملا رشد عقل در بلوغ آدمی رو می بینه و می فهمه که روزی که بچه ها الفبا می آموختند و دبستان بودن و به مراتب ما هم دبیرستان بودیم اونوقت این ها حالا دارای عقل تکامل یافته و سطح هوشیاری کاملی هستند . انشالله که این بچه های هوشیار هیچوقت از لحاظ سطح اهمیت اظهار نظرشان در تمام ابعاد فکری بشری دست کم گرفته نشوند.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان