میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۴:۴۴ ب.ظ سرویس:برگزیده ها, گزارش تصویری 2 دیدگاه 2,524 بازدید

گزارش تصویری/ نمایش خلاقیت دانش آموزان لارستان در جشنواره «جابربن حیان»

گزارش تصویری/ نمایش خلاقیت دانش آموزان لارستان در جشنواره «جابربن حیان»

به گزارش سایت آفتاب لارستان، نمایشگاه آثار علمی دانش آموزان پایه اول تا ششم لارستانی در قالب جشنواره «جابربن حیان» از روز سه شنبه ۱۸ دی ماه در سالن ضمن خدمت (غدیر) لار آغاز به کار کرده و تا پنجشنبه ۲۰ دی ماه ادامه خواهد داشت.

به گفته طیبه رخساری مدرس و داور این جشنواره، طرح جابربن حیان هفت سال است که در کشور اجرا می شود و دانش آموزان پایه اول تا ششم در سه بخش «طبقه بندی»، «نمایش علمی» و «طراحی، ساخت و آزمایش» آثار خود را ارائه می کنند.

این آموزگار در ادامه گفت: در نمایشگاه امثال حدود ۱۱۰ طرح از مدارس مختلف لارستان عرضه شده و علاقه مندان برای بازدید از این آثار می توانند تا روز پنجشنبه این هفته صبح ها از ساعت ۸ تا ۱۱ و ۳۰ دقیقه و عصرها از ساعت ۱۶ تا ۱۸ و ۳۰ دقیقه به سالن ضمن خدمت واقع در لار، شهرجدید، میدان طاووس مراجعه نمایند.

وی در پایان گفت از بین آثار این نمایشگاه حدود ۲۰ طرح نیز به عنوان آثار برگزیده به نمایشگاه استانی راه پیدا خواهند کرد و آثار برتر استان نیز به مرحله کشوری می روند.

گفتنی است تاکنون یک طرح دانش آموزی از روستای «کورده» در سال ۱۳۹۱ به مرحله کشوری راه پیدا کرده و غیر آن دو طرح دیگر دانش آموزان لارستان در مرحله استانی مقام های برتر را کسب کرده اند.

در ادامه تعدادی از عکس های این نمایشگاه را ببینید:


2 نظر

 1. 0

  0

  سلام همشون عالی بودن ولی واسه ما نبود
  کارتون پلاست زرد رنگ به اسم فرهان نیکیار
  و محمدرضا بهراد فرد
  عنوانش غبار روب با تشکر

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  سلام اسامی منتخب زده ننشده

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان