میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۹ ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 642 بازدید

گزارش تصویری/ همایش بانشاط دوچرخه‌سواری همزمان با میلاد امام رضا (ع)

گزارش تصویری/ همایش بانشاط دوچرخه‌سواری همزمان با میلاد امام رضا (ع)

روابط عمومی تیم دوچرخه سواری شهید چمران: در آخرین روز از دهه کرامت و سیزدهمین روز از مردادماه ۹۶ و همزمان با میلاد خجسته حضرت علی بن موسی الرضا (علیه السلام)، اعضای تیم دوچرخه‌سواری شهید دکتر مصطفی چمران لارستان همانند هر صبح جمعه، پس از تجمع در میدان قبله شهر جدید لار مبادرت به اجرای ورزش مفرح و بانشاط دوچرخه‌سواری نمودند. مسیر این هفته از شهر لار تا امامزاده میر ابراهیم در نظر گرفته شده بود. این اعضا از ساعت ۶:۱۵ حرکت خود را به‌طور منظم آغاز کردند و حدود ساعت ۸ صبح به امامزاده میر ابراهیم رسیدند؛ البته در میان راه در ۲ نقطه توقف کوتاهی داشتند.

تیم دوچرخه‌سواری شهید چمران بعد از رسیدن به مقصد و صرف صبحانه و ادای سلام به امام حسین (علیه السلام)، به سمت شهر لار بازگشتند که در نهایت ساعت ۱۰ صبح این برنامه ورزشی پایان یافت.

لازم به ذکر است گزارش این حرکت ورزشی بانشاط از رادیو ورزش (موج FM)، برنامه «صدای کوهستان»، بین ساعت ۶ تا ۸ صبح پخش شد. یادآوری می‌شود حرکت دوچرخه‌سواران تیم شهید دکتر مصطفی چمران هر هفته از ساعت ۶:۱۵ صبح جمعه از میدان قبله شهر جدید لار آغاز می‌شود که حضور عموم مردم علاقه‌مند و ورزش‌دوستان در آن آزاد است. مسیر هفته آینده نیز از شهر لار تا شهر گراش و بالعکس انتخاب شده است. به امید دیدار همشهریان


1 نظر

  1. یعقوب محرر گفت:

    0

    0

    تشکر ویژه از جناب آقای حاج یعقوب موحدی

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان