میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در27 نوامبر 2019 ساعت 3:57 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 317 بازدید

گزارش تصویری/ ویژه برنامه «جذابیت های درس ریاضی» در دبیرستان شهدای دانش آموز لار

گزارش تصویری/ ویژه برنامه «جذابیت های درس ریاضی» در دبیرستان شهدای دانش آموز لار

در یک برنامه درون آموزشگاهی به مناسبت دهه ریاضیات، برنامه ای با عنوان «جذابیت ها و شگفتی های درس ریاضی» با پیگیری دبیران ریاضی و همکاری مدیریت مدرسه در آموزشگاه دبیرستان دخترانه متوسطه اول شهدای دانش آموز شهرستان لارستان برگزار شد.

در این برنامه دانش آموزان به صورت کلاسی و گروهی با انجام مراسم صبحگاه با نشاط ریاضی، آذین بندی کلاس ها با دست سازه های ریاضی، ساختن سرگرمی ها و بازی های فکری ریاضی و مشاوره دادن دانش آموزان به یکدیگر با موضوع روش های موفقیت در این درس با یکدیگر به رقابت پرداختند.

خانم افشار دبیر ریاضی این آموزشگاه هدف از اجرای این برنامه را توسعه خلاقیت دانش آموزان در درس ریاضیات، ارتقای انگیزه برای یادگیری این درس، تسهیل نمودن شرایط یادگیری و در نهایت آشتی دانش آموزان با درس ریاضی برشمرد و اظهار امیدواری کرد در سالهای آینده نیز اینگونه طرح ها با همکاری دیگر دبیران ریاضی و همت اداره آموزش و پرورش در سایر آموزشگاه های این شهرستان برگزار گردد.

این برنامه که به مدت یک هفته ادامه داشت مورد بازدید و استقبال مهدی اسماعیلی معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش لارستان، محمدی رئیس بنیاد شهید لارستان و دیگر مسئولین، معاونین و کارشناسان و فرهنگیان اداره آموزش و پرورش شهرستان قرار گرفت.

در نهایت گروه های برتر دانش آموزی و دبیرانی که در این برنامه مشارکت داشتند، از طرف نسرین حجتی مدیریت آموزشگاه مورد تقدیر قرار گرفتند.

در ادامه تعدادی از عکس های «ریحانه دوست کامی» از این برنامه را ببینید:


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان