میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در17 می 2020 ساعت 4:41 ب.ظ سرویس:اجتماعی 3 دیدگاه 1,008 بازدید

گزارش تصویری/ پایان عملیات حفاری تونل وحدت در محور لار– جهرم

گزارش تصویری/ پایان عملیات حفاری تونل وحدت در محور لار– جهرم

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان، مدیرکل راه شهرسازی لارستان در این خصوص اظهار داشت: این اقدام در راستای تقسیم بخشی از بار ترافیکی سنگین و اقدامات اساسی در دوبانده شدن محور لار– جهرم صورت گرفت و با تجهیز امکاناتی که از سوی پیمانکار پروژه تونل وحدت آماده شد امروز عملیات حفاری تونل وحدت در محور لار– جهرم در حضور جمعی از مسئولان شهرستان به اتمام رسید.

باقری فرد بیان اینکه امیدواریم پس از مرتفع شدن گلوگاه های محور لار- جهرم بخش های باقی مانده که طبیعتا از لحاظ جغرافیایی به صورتی هستند که عملا می توانند تسهیل در روند دوبانده شدن و موجبات تحقق پیشرفت راه های مواصلاتی منطقه را فراهم نماید، افزود: در این تونل ٧٧٠ متری، ٥٥ هزار متر مکعب خاکبرداری انجام شده است.

وی در ادامه با اشاره بر اینکه پس  از حفاری این تونل  وارد فاز عملیاتی کف کنی، لاینینگ (طاق بتنی)، روشنایی  خواهیم شد، تصریح کرد: بایستی یک کیلومتر و  ٢٠٠ متر عملیات راهسازی نیز در این پروژه انجام شود که دسترسی به ورودی و خروجی تونل را در برگیرد که هم اکنون ١١٠ هزار متر مکعب خاکبرداری ترانشه های ورودی و خروجی، ٤٣٠ هزار مترمکعب هم عملیات خاکریزی و دو دستگاه ابنیه فنی نیز در این مسیر برای دسترسی به طرفین تونل در آن صورت گرفته است.

باقری فرد خاطرنشان کرد: پيشرفت فيزيكى تونل وحدت و مسير دسترسى آن به صورت كلى ٤٥ درصد محاسبه و تاکنون ١٥٠ میلیارد ریال اعتبار در این پروژه هزینه شده و طبیعتا در صورت تامین اعتبار و تخصیص هزینه ها شرایط لازم جهت تسریع در ادامه عملیات احداث تونل به نحو بهتری صورت خواهد گرفت .

در ادامه تعدادی از عکس های «ریحانه دوست کامی» از این مراسم را ببینید:


3 نظر

 1. از شهرستان اوز گفت:

  1

  0

  خدا خيرتون بده ، اميدوارم هرچه زودتر آماده بهره بردارى بشه وكلا محور لار – جهرم دو بانده بشه ، ان شاالله

 2. دیده‌بان! گفت:

  1

  0

  مسوولان لار فقط برا عکس یادگاری گرفتن خوبن…مدیر کل راه و شهرسازی که نمیدونم تو این چند سال چه پروژه مهمی برای لارستان انجام داده؟؟!! متاسفم براش تو یک جاده لار بندرعباس شیراز که یک جاده ترانزیت و ملی هستش موندن… امان از این بی خاصیت ها!

 3. ص.کامجو گفت:

  1

  0

  در مورد جاده لار. جهرم ولار. بندرعباس امیدواریم درس عبرتی باشد برای نماینده منتخب مردم که ایشان ازابتدا اولویت بندی جاده های پر رفت وآمد و خطرناک مد نظر قرار دهد. تا دعای خیر خانواده ها پشت سرش باشد و نامش برای همیشه به نیکی برند.✋

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان