میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۷ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۰ ق.ظ سرویس:برگزیده ها 3 دیدگاه 1,133 بازدید

گزارش تصویری/ پروژه تجاری تفریحی «بازار بزرگ لارستان» کلید خورد

موقوفه خاندان آیت اللهی، مجموعه‌ای تجاری می‌شود

گزارش تصویری/ پروژه تجاری تفریحی «بازار بزرگ لارستان» کلید خورد

آفتاب لارستان: پروژه مطالعاتی مجتمع تجاری – تفریحی بازار بزرگ لارستان در تاریخ ۱/۲/۹۵ در زمینی به مساحت ۲۹۰۰ مترمربع در بخش شمال غربی محدوده شهر جدید لار و در امتداد بلوار غدیر شروع شد. مجموعه مذکور با غلبه کاربری تجاری در کنار چند کاربری خدماتی از قبیل کاربری های فرهنگی، ورزشی و خدمات گردشگری برنامه ریزی و طراحی شده است.

این پروژه در روز ۵ شهریور با حضور فرماندار ویژه لارستان و معاونان وی، اعضای شورای شهر لار و رؤسای ادارات برق، آبفا، گاز، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، میراث فرهنگی، رؤسای اوقاف و امور خیریه لار و اوز و متولی موقوفه آقای حسین آیت اللهی و سرمایه گذاران و معتمدان شهر لار کلنگ زنی شد.

در زیر تعدادی از عکس‌های مراسم کلنگ زنی این مجموعه از دریچه‌ی دوربین «یوسف عسکری»، همراه با عکسی از نمای فرضی ساختمان بازار بزرگ لارستان را می بینید:


3 نظر

 1. لاری گفت:

  0

  0

  بازم بازار؟ مگه لار چقد به بازار نیاز داره؟ اول باید قدرت خرید مردم رو بالا برد و بعد اینهمه مجتمع ساخت

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  برادر جان کی به فکر قدرت خرید مردم کاری داره. یه زمین با رانت خواری بخر بعد…. دعوت کن کلنگش بزنن بعد تو سایت تبلیغ کنن مردم واسه خرید مغازه سر وکله هم بشکونن بعد مغازه متری…. بفروش و برو سمت پروژه و ایده بعدی. پاساژه حلال ببینید به حرفهام میرسید. اگر به فکر مردم بودند یه سینمایی.کتابخانه ای وترمینال مسافر بری و … درست می کردند.

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  خسته نباشید

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان