میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در19 فوریه 2021 ساعت 5:40 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 116 بازدید

گزارش تصویری/ کلنگ احداث زمین «کُشتی ساحلی» در لارستان به زمین زده شد

گزارش تصویری/ کلنگ احداث زمین «کُشتی ساحلی» در لارستان به زمین زده شد

عملیات احداث زمین کشتی ساحلی در لارستان با تلاش هیئت کشتی و همت خیرنیک اندیش این شهرستان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، در مراسمی با حضور علی بازیار رئیس کشتی های سنتی و ساحلی فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران، جلیل حسنی معاون استاندار فارس و فرماندار فرمانداری ویژه لارستان، نسا خیل تاش معاون سیاسی امنیتی فرمانداری ویژه لارستان، مصیب علیشیر رییس دفتر نماینده مردم در لارستان، محمد موسایی رئیس هیئت کشتی استان فارس، محمد حسن طیبی رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان، داود عسکرپور رئیس هیئت کشتی لارستان، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر لار و جمعی از مسئولین، ورزشکاران، پیشکسوتان و کشتی گیران و قهرمانان، کلنگ احداث زمین کشتی ساحلی لارستان به مناسبت دهه مبارک فجر به زمین زده شد.

رئیس کشتی های سنتی و ساحلی فدراسیون کشتی ایران در حاشیه این آئین باشکوه اظهار داشت: کشتی ساحلی از سال ۲۰۲۴ میلادی وارد المپیک می شود که این موضوع نشان از ارزش بالای این رشته ورزشی است.

علی بازیار با اشاره به اینکه لارستان پتانسیل میزبانی مسابقات کشتی های سنتی و ساحلی در سطح کشوری و جهانی را دارد، تصریح کرد: فدراسیون کشتی آماده هرگونه همکاری در زمینه برگزاری رقابت های کشوری و جهانی در شهرستان لارستان است.

وی با اشاره به اینکه ساخت زمین کشتی ساحلی در شهرستان لارستان کاری بسیار شایسته و پسندیده است، تصریح کرد: لارستان، اولین شهرستان استان فارس است که زمین ساحلی را با همت خیرین ورزش دوست احداث می کند.

رئیس کشتی های سنتی و ساحلی فدراسیون کشتی ایران همت و تلاش هیئت کشتی شهرستان لارستان در جذب خیرین را امری شایسته دانست و افزود: از فرماندار شهرستان لارستان، هیئت کشتی فارس، اداره ورزش و جوانان لارستان، هیئت کشتی لارستان، خیرین و تمامی مسوولانی که برای پیشرفت کشتی این شهرستان تلاش می کنند تشکر و قدردانی می کنم.

در ادامه معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه لارستان نیز گفت: یکی از ضروریات لازمه توسعه ورزش، توجه به زير ساخت هاست و دولت با مشارکت خیرین براي تحقق آن فعاليت هاي جدي را بر حسب نياز در شهرستان انجام مي دهد.

جلیل حسنی ابراز داشت: بسيار خوشحالم از اينكه شاهد کلنگ زنی احداث زمین کشتی ساحلی در لارستان هستيم و قطعا مردم اين منطقه لايق فراهم كردن امكانات زيادي در عرصه ورزش هستند.

وی ادامه داد: مسوولان ذیربط بايد اهتمام ويژه‌اي براي توسعه بيش‌ازپيش زيرساخت‌هاي ورزشي و گسترش ورزش به‌ عنوان يكي از عوامل تندرستي و سلامت جامعه و كاهش معضلات اجتماعي مصروف دارند.

گفتنی است زمین کشتی ساحلی شهرستان لارستان در زمینی به مساحت ۵۰۰ متر مربع و با هزینه ای بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال توسط خیر نیک اندیش هیئت کشتی لارستان احداث می شود.

هیئت کشتی لارستان قهرمانان زیادی از جمله داود عسکرپور قهرمان سال ۸۴ کشتی آزاد نوجوانان آسیا، محمدرضا عسکرپور عنوان دار کشور و عضو چندین ساله تیم ملی در رده های مختلف سنی و حکمت الله ملتفت عضو پیشین تیم ملی کشتی آزاد جوانان ایران در جام بین المللی شاهد را به جامعه کشتی کشور معرفی کرده است.

در ادامه تعدادی از عکس‌های «ابوذر بیغرض» را ببینید:


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان