میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در15 می 2015 ساعت 11:37 ب.ظ سرویس:اجتماعی 27 دیدگاه 2,949 بازدید

گفتن از حسادت هاي منطقه اي دليل نگفتن هاي جعفرپور!

نماينده مردم لارستان،خنج و گراش در نماز جمعه لار سخنراني كرد

گفتن از حسادت هاي منطقه اي دليل نگفتن هاي جعفرپور!

محمد عارفيان: پس از اعتراض های دو هفته پیش تعدادي از مردم و خیرین در نماز جمعه و انتقاد از عملکرد نماینده مردم لارستان، خنج  و گراش در سفر استانی هیئت دولت به استان فارس و نادیده گرفتن سهم لارستان از این سفر، در نماز جمعه امروز ۲۵ اردیبهشت ماه دکتر جعفرپور بین دو نماز به سخنرانی پرداخت.

برخي نمايندگان فارس احساس خودشيفتگي مي كنند!

دكتر جمشيد جعفرپور با اشاره به وضعيت خاص و مشكلات اقتصادي كشور گفت: در سفر هیئت دولت به استان فارس نيز همین روال بود و كار شاخصي صورت نگرفت به جز در یکی دو شهرستان که بودجه هایی اختصاص یافت که اکثر نمایندگان  شهرستان های فارس از این وضعیت ناراضی بودند و همین وضعیت در حوزه انتخابیه ما هم به وجود آمدٰ.

IMG_0131

وی در ادامه با انتقاد از اظهار نظرهای برخی نمایندگان فارس گفت: اختصاص مصوبات به برخی شهرستان ها باعث اشتباه افرادي شد و احساس خود شیفتگی کرده و به بیان اظهار نظرهای غیر منطقی پرداختند؛ اینکه «حیات فارس وابسته به زادگاه من است» و این حرف کاملا غیر منطقی ست.

جعفرپور ادامه داد: وقتی استان فارس با این بزرگی اش با داشتن شهرستانی مانند شیراز که با سابقه های فرهنگی و مفاخرش سعدی و حافظ  این ادعا را نمی کند؛ وقتی لارستان با این بزرگی و وسعت این ادعا را نمی کند؛ این اظهارات توهین به استان فارس است.

مراتب ناراحتي شما مردم را به استاندار منتقل كردم

وی در ادامه تصریح کرد: جالب است همین نماینده افرادی را که حاضر نیستند منافع استان را فدای منافع یک منطقه خاص بکنند «غضنفر» می خواند! باید این اظهارات تصحیح شود و نمایندگان استان هم به این سخنان معترض اند.

IMG_0146

عضو كميسيون فرهنگي مجلس سپس بیان داشت: همان شبی که هیئت دولت استان فارس را ترک کرد بنده مراتب نارضایتی شما مردم را به استاندار فارس اعلام کردم و گفتم که توقع مردم بیش از این بوده است؛ مردمی که آنگونه از شما استقبال کردند و شما اظهار داشتید که می خواهم کار بزرگی برای مردم انجام بدهم.

وی در ادامه با بيان نارضايتي خود و ديگر مسئولان لارستان از اين وضعيت تصریح کرد: این دلیل نشد که در اگر در مصوبات سفر و اولویت های مدیریت استان توجهی به لارستان صورت نگرفته استٰ، مسولان دست روی دست گذاشته اند و بلافاصله بنده به اتفاق فرماندار آن خواسته هایی که در جلسات مختلف اعلام کرده بودیم را به عنوان مطالبات منطقه دوباره در تهران پیگیری كرديم.

طي روزهاي آينده ۳/۵ ميليارد تومان به بيمارستان هاي لار، اوز و بيرم اختصاص مي يابد

نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس همچنين درخصوص سفر اخير مقامات شهرستان به تهران گفت: برای بعضی از خواسته های فرهنگی و زیرساختی موافقت هایی صورت گرفته است و بگذارید به دلیل حسادت های منطقه ای و تجربه هایی که از قبل داریم وارد جزئیات نشوم. وی البته شرط اجرایی شدن این مصوبات را پیگیری مجدانه فرماندار و دیگر مسئولان دانست.

جعفرپور در بخش پایانی سخنان خود به سفر وزیر بهداشت به منطقه و انتقاد وزیر از مدیریت دانشکده لار اشاره داشت و افزود: برخلاف حضور وزیر در مناطق همجوار که با قول ها و اعداد و رقم هايی همراه بود در ایجا هیج قول روشن و صریحی داده نشد و ما فقط توانستیم درخواست های منطقه را به وزیر تحویل دهیم و در سفری که به تهران داشتیم دوباره پیگیری شدیم که نتایج بسیار خوبی به دست آمد.

وی همچین از اختصاص ۳/۵ میلیارد تومان به بیمارستان های لار، اوز و بیرم طی روزهای آینده خبر داد و گفت: هفته آینده نیز هیئتی از وزارتخانه بهداشت برای بررسی وضعیت و بازسازی بخش های مختلف بیمارستان به لار خواهند آمد.

جعفرپور نتایج حضور مقامات شهرستان در تهران را به ثمر رسیدن بخشی از اقداماتی که از قبل شروع شده و آغاز کارهای جدید دانست و این نکته را در پایان سخنان خود گفت که در این پیگیری ها موافقت اصولی به دست آمده که حجم سرمایه گذاری دولت را بیش از آن چیزی خواهد كرد که در این سفر در برخی مناطق شنیدیم.

IMG_0136 IMG_0144 IMG_0145 IMG_0173 IMG_0164

 


27 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  به قول لاری خودمون ” خاب اله”

 2. مهرداد گفت:

  0

  0

  آقای فرماندار محترم
  روی سخن نماینده با شما هم بوده است. ایشان بیان داشته اند فرماندار باید پیگیری مجدانه داشته باشد. اگر پیگیری نفرمایید ممکن است اتفاقاتی که نباید بیفتد، بیفتد

 3. گراشی گفت:

  0

  0

  هر دم از این باغ، بری میرسد
  تازه تر از تازه تری میرسد

 4. دوست گفت:

  0

  0

  مشتی آدمای […]
  دور و بر نماینده هستن و زیر منبرش

 5. لارستان گفت:

  0

  0

  ممنون بابت عکس های زیبا

 6. گمنام گفت:

  0

  0

  آفتاب جان بدنیست یه مقدارعملکردتان شخصیت دیگران را لطمه نزد.احه مردمؤمن این چه نظری هستش که شمااومدی تاییدش کردی لابداینم درراستای آزادی بیان هستش!؟
  ———————
  مديريت: حق باشما مخاطب گرامي است. كامنت مورد اشاره اشتباها تاييد شده بود و با تذكر بجاي شما حذف شد. عذر ما را بپذيريد.

  • لامرد ستان گفت:

   0

   0

   دوستان عزیز لاری دیگه وقتش نیست یکم با هم متهد باشید.
   آخه شما نه معدن دارید نه به دریا راه دارید نه گاز دارید.آخه به چه چیزیتون گله به نمایندتون می کنید

 7. دوستدار لار گفت:

  0

  0

  بسيار گزارش كامل و عكس هاي زيبايي بود
  از آقاي رزاقيان بابت عكساشون تشكر ميكنم

 8. یک شهروند گفت:

  0

  0

  یک سوال: برای منطقه لامرد که این همه امکانات وبودجه در اختیار آنها از طریق زرنگی نماینده اش می گیرند که فاش وفاش در سایت ها وروزنامه ها درج می گردد. آخه یک نفر نیست به آنها بگه حسادت به چه چیزی از لارستان بشود . به زرنگی به تامین اعتبار، به قولی که به شما دادند و شما به مردم دادید؟ قول تا مصوب وتا تامین اعتبار فرق می کند.

 9. لارستان بزرگ گفت:

  0

  0

  فکر نکنم وچشمم آب نمیخوره.فقط بخاطر سرد کردن مردمه

 10. ارد گفت:

  0

  0

  حق ما هم از گراشی ها بگیرید

 11. احمدي گفت:

  0

  0

  بعد از سه هفته انتظار خبر خوبي نبود كه نماينده به مردم داد مبلغ ٣/٥ ميليارد ان هم برأي سه منطقه منتي نيست در سفر وزير به لامرد مبلغ ١٢ ميليارد تومان برأي بيمارستان كمك كرد مردم لار بايد از الان به فكر باشند و كسي رأ به مجلس بفرستند كه بتواند حق مردم لارستان بگيرد

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   این سه میلیارد ونیم هم دولت در ماه های گذشته در طرح سلامت به منطقه اختصاص داده است مقدار ی از این مبلغ به گفته رییس دانشکده موجود است چرا مردم را فریب می دهیم.

 12. م. گفت:

  0

  0

  آقای جعفرپور دل و جرات و برش نداشته و نداره .
  با اینکه لاری هستم. ولی خب یکی مث آقای حسنی گراش رو بفرستین مجلس.
  خدایی یه دوره رفت . کاری کرد کارستان.
  حالا با پول ، با پارتی ، یا هر چیز دیگه .
  باید زرنگ بود و دل و جرات شیر داشت.
  ادعای استان شدن هم داریم با وجود چنین نماینده هایی خداوکیلی !

 13. دوست گفت:

  0

  0

  میگم کاشکی برای خودمون اسفند دود میکردیم که شهرای حسود همسایه چشممون نکنند و به ما حسادت نکنند!!!!

 14. جنوبی گفت:

  0

  0

  اخه مگه ما چی داریم که دیگران به ما حسادت بکنند !!!؟
  حالا خوبه که تو این سی چهل ساله اینهمه شهر ازمون جدا شده.
  دیگه چیزی برای چشم زدن مونده به نظرتون!؟

 15. جنوبى گفت:

  0

  0

  اينكه تمام تقصيرارو انداخت كردن لامردومهر،،،، اقاى نماينده عزيز ، لامرد جه نداره كه بخواد حسودى كنه اونم به لار،، لامرد داره روز به روزبيشرفت ميكنه اونم فقط به خاطر ثروت، فكر و اتحادشونه كه هر ٣ تاشو شما داريد فقط بلد نيستيد ازش استفاده كنيد ،

 16. فرهاد گفت:

  0

  0

  آقای منشی دست شما برای مردم لارستان رو شده،دیگه بسه اینهمه نفاق اندازی.

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   از نظر شما همه باید هم فکر شما باشن وگرنه دارن تفرقه میندازن شما دارید تفرقه میندازید که حاضر نیستید عقاید دیگران رو تحمل کنید

 17. حسین- بیرم گفت:

  0

  0

  نمایندگان شهرهای دیگه کار خودشون رو بخوبی انجام میدن . اگه نمیتونستی کاری کنی نمیومدی .اگه زندوی بود الان میزان اعتبارات لارستان کمتر از لامرد نبود.ما که همسایه لامردی ها هستیم می بینیم که دیگه لارستانی ها باید به لامرد حسادت کنند نه اون چیزی که آقای جعفر پور می گوینداگه از ما بپرسن کجایی هستین خجالت میکشیم بگیم بیرم لارستان.تازه اگراعتبار سه ونیم میلیارد تحقق هم پیدا کنه که نمیکنه برای یک روستا هم کم است .

 18. حسین- بیرم گفت:

  0

  0

  فکری بحال خودمون کنیم تمام فکرمون شده لامرد لامردلامرد

 19. آرش گفت:

  0

  0

  والا خسته شدیم از اینهمه وعده و وعید.
  به قول شاعر که میگه:
  به عمل کار برآید به سخندانی نیست

 20. حسین- بیرم گفت:

  0

  0

  از عملکرد دوسه سال اخیر چندسوال پیش می آید.
  اول اینکه آیا رودرو شدن با لامردیها در شرایط فعلی بنفع لارستان است .
  دوم اینکه آیا در ارتقا ادارات به کل با توجه به اینکه سه شهرستان لار وگراش وخنج داریم ضرورتی وجود داشت که از ادارات لامرد استفاده شود که بعدها باعث چالش شد ونهایتا لغو ادارات کل را سبب شد .
  سوم ایا بهتر نیست که قبول کنیم فعلا لامردیها هم متحدند هم قدرت بیشتری نه تنها در استان بلکه در کشور دارندوبه زیر کشیدن آنها کار آسانی نیست وخودمان را خراب میکنیم.
  چهارم انکه ایا وقت آن نیست که در عملکرد برخی از مسوولین بازنگری شودونقاط ضعف وقوت خودمان رابهتر بشناسیم تا نقاط قوت دیگران و…

 21. ناشناس گفت:

  0

  0

  همجا خیر داره این همه دادار دودور نداره.
  اگه داری چیزی میزنی )بیمارستان یا یه کار خیری میکنی انشالله عاقبت بخیر بشی دیگه مارز دادن و بزرگ نمایی نداره آقای راس….ی. ان شاء الله پیش خدا محفوظ میمونه.پس کجا برای خدایی.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان