میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در9 مارس 2015 ساعت 11:07 ق.ظ سرویس:اندیشه, برگزیده ها 3 دیدگاه 3,209 بازدید

«گفت و گوي حامد زارع با سيد حسين نصر» كتاب پرفروش روزهاي اخير تهران است

n00219659-b«گفت و گوي حامد زارع با سيد حسين نصر» كتاب پرفروش روزهاي اخير تهران است

کتاب «گفت‌وگوی حامد زارع با سید حسین نصر» در هفته دوم اسفند ماه چنان پر فروش شد که رقابت تنگاتنگی با کتاب «بیشعوری» در فهرست پر فروش‌های کتابفروشی‌های تهران دارد.

به گزارش خبرگزاري كتاب ايران (ايبنا) علاقه‌مندان به کتاب در هفته گذشته با مراجعه به کتابفروشی‌های تهران، کتاب‌های متنوعی را در سبد خرید خود قرار دادند؛ به‌طوری‌که آثار حوزه فلسفه، ادبیات داستانی و روانشناسی با بیشترین مخاطب روبه‌رو بودند.
بر این اساس کتاب «گفت‌وگوی حامد زارع با سید حسین نصر» در هفته دوم اسفند ماه چنان پر فروش شد که رقابت تنگاتنگی را با کتاب «بیشعوری» در فهرست پر فروش‌های کتابفروشی‌های تهران دنبال می‌کند.
همچنین کتاب‌هایی چون «ته خیار»، «سوکورو تازاکی بی‌رنگ و سال‌های زیارتش» و «شاگرد قصاب» از دیگر کتاب‌های محبوب کتابفروشی‌های تهران در هفته گذشته بودند و ناشرانی چون «ققنوس»، «تیسا»، «چشمه»، «مازیار»، «ماهی»، «نیلوفر»، «امیرکبیر » و «ثالث» حضوری پر رنگ در فهرست پر فروش‌های کتابفروشی‌های تهران داشته‌اند.
این گزارش، پرفروش‌های برخی کتابفروشی‌های معروف تهران از ۹ تا ۱۴ اسفند ماه را بررسی کرده است.
گفتني است «گفت و گوي حامد زارع با سيد حسين نصر» اولين كتاب زارع نويسنده و روزنامه نگار لاري است كه چند هفته قبل توسط انتشارات ققنوس روانه بازار شد.

مطلب مرتبط:

مجموعه گفت و گوي حامد زارع با سيد حسين نصر منتشر شد


3 نظر

 1. بهار گفت:

  0

  0

  واقعا بي سابقه است نويسنده اي لاري به اين موفقيت بزرگ برسد. با اين اوصاف مطمئنم اين كتاب سريعا به چاپ هاي بعدي مي رسد. درود بر فرزندان دانا و تواناي لارستان.

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  باعث تاسف است که رییس دفتر فرح پهلوی و کسی که بدترین تهمت ها را به شهید مطهری وارد کرده-اینگونه تطهیر شود.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان