میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۲ ب.ظ سرویس:مطلب شما 55 دیدگاه 1,134 بازدید

یادداشت یک «معلم لاری» درباره شایعه تغییر مدیر آموزش و پرورش

یادداشت یک «معلم لاری» درباره شایعه تغییر مدیر آموزش و پرورش

آفتاب لارستان: در پی درج خبری در کانال این سایت درباره تلاش نماینده مردم لارستان، خنج و گراش برای تغییر مدیر آموزش و پرورش لارستان، یکی از فرهنگیان با امضای «معلم لاری» یادداشتی برای این سایت ارسال کرده است که با کمی ویرایش در ادامه می خوانید:

***

این یادداشت نوشته یک معلم در شرف بازنشستگی است پس می توان نتیجه گرفت در این سال های پایان خدمت هدف بنده اصلاح امور فرهنگیان محترم لارستان است و نه اهداف شخصی و فردی.

از طرفی بنده از مسایل سیاسی نیز تا حد مناسبی اطلاع دارم و خوب می دانم جریانات سیاسی در شهر من نیز مثل کشور چطور سازماندهی شده و فعالیت می کنند.

خود بنده اما همیشه سعی کرده ام با حفظ دیدگاه سیاسی خود مسایل مرتبط به فرهنگیان که از جمله اقشار تلاشگر جامعه هستند را سیاسی نبینم.

با این مقدمه خواستم چند کلمه ای از روی دلسوزی به دو طرف سیاسی شهر و به بهانه شایعه تغییر مدیر آموزش و پرورش عرض کنم لذا از سایت «آفتاب لارستان» که انصافا در بعضی مواقع از شجاعت قابل تحسینی برخوردار است و مدیر آن جوانی خوش نام و روشنفکر است (و البته در بعضی مواقع دیگر ناپخته برخورد می کند و غالب مسايل را سیاسی می بیند) خواهشمندم این مطلب را منتشر نماید.

***

شایعه تلاش آقای جعفرپور برای تغییر رئیس آموزش و پرورش را پیش از اطلاع رسانی سایت آفتاب لارستان شنیده بودیم. از همان ابتدا در بین همکاران فرهنگی واکنش های متفاوتی دیده می شد؛ بعضی از این تغییر احتمالی استقبال کردند و بعضی مخالفت کردند لذا هیچ کس نمی تواند مدعی باشد اکثریت فرهنگیان چه می خواهند.

نکته روشن این است که آقای فیاض پور مثل هر مدیر دیگری هم نقاط قوت دارد و هم نقاط ضعف. هم مدیرانی به مراتب ضعیف تر از ایشان در این شهر بوده و هستند هم قوی تر از ایشان نیز وجود دارد.

اما اصل حرف این است که درصورت وجود گزینه ای قوی تر و توانمندتر چرا نباید یک مدیر عوض شود؟ خاصه اینکه مدیر فعلی چهار سال نیز بر سر کارند و بهتر است گردش مدیریت اتفاق بیفتد و چه بهتر که ایشان به مراتب بالاتر ارتقا یابد.

از طرف دیگر شنیده ایم آقای جعفرپور هم فقط اسم یک نفر را برای جایگزینی رئیس فعلی در نظر دارند که برای منصوب کردن او نه با فرماندار هماهنگی کرده اند و نه مدیرکل و نه نظر اکثریت فرهنگیان را پرسیده اند و همین امر شائبه توجه ویژه ایشان به افراد نزدیک خود و به قول سایت آفتاب «خودی سازی» را به اذهان می رساند. و بهتر بود ایشان با گزینه های متعدد که مورد نظر فرماندار و فرهنگیان و حتی اصلاح طلبان و حامیان دولت در شهر بود این کار را می کردند تا هم وحدت شهر حفظ شود و هم مدیر بعد با پشتوانه قوی کار خود را آغاز کند نه به این شکل که حتی اگر به هر شکلی فرد مورد نظر منصوب شوند تازه اول ایجاد مشکلات برای او خواهد بود!

در پایان آرزو و تقاضا می کنم بزرگان و مسئولان و طیف های مختلف فکری و سیاسی شهر برای جلوگیری از سوء تفاهم های بیشتر و برای حل راحت تر مشکلات به گفت و گو و تعامل با یکدیگر بپردازند.


55 نظر

 1. حامی گفت:

  3

  0

  اقا یا خانم نگارنده!کار نماینده را موجه نشان ندهید.عزل ناگهانی هرگز به معنای تایید عملکرد فرد نیست.همه میدانند.بحث سر دخالتهای فراوان نماینده در عزل و نصب مدیران و روساست.
  اتفاقا حرف اصلی مردم این است که چرا وقتی مدیری کارنامه کاری خوبی دارد باید ناگهانی اقدام به تغییرش کنند؟
  در ضمن حالا که معترفید عملکرد ریاست اموزش و پرورش خوب بوده پس ماندنشان در پست فعلی بهتر از ان به اصطلاح ” ترفیع اجباری” نیست؟ پس کو سیاست جذب مدیران خوش فکر ؟
  و اگر پشت این عزل و نصب ها نیت ” خودی سازی ” وجود ندارد پس لطفا نگاهی به ریاست فعلی علوم پزشکی بیاندازید که با ان حجم اعتراضات همچنان پابرجا و محکم در پست خود ابقا شدند.

  • جمعی از فرهنگیان گفت:

   0

   0

   خدمات جناب آقای فیاض پور واضح و مبرهن است و به یادگار می ماند . ولی این وسط آنچه که باعث که ممکن است برای عده ای این خدمات به چشم نیاید و آشکار است نبود معاونین شایسته در بدنه آموزش و پرورش هست که امیدواریم چه در صورت ماندن جناب فیاضپور و یا رفتن ایشان معاونین شایسته ای برای این مدیریت جایگزین گرذند.

 2. زرشک گفت:

  3

  0

  خب ان پست بالاتر را به ان مدیر توانمندتر بدهند که بهتر است!!!!!! بابا جان صدای بشکن زدن نگارنده بدجور از لابلای متن شنیده میشه

 3. زهرا گفت:

  2

  0

  خوب است که می دانید با این روش روی کار امدن مدیر جدید خامی و ناپختگی عاملان تغییر را میرساند چون به شدت با ناراحتی حامیان فیاض پور و طیف اصلاح طلب مواجه خواهد شد . بر حسب یاد اوری عرض میکنم مردم لار در انتخابات ریاست جمهوری نشان دادند که اکثریت طرفدار طیف اصلاح طلبند پس لطفابا رای مردم بازی نشود

 4. ناشناس گفت:

  5

  0

  من بیشتر با تعویض خود دکتر جعفرپورموافقم ?

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   من هم…

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   من هم ….

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   ميدونيد علت تغير آقاي فياض پور چيه ؟ خوب اينكه هاله نور دور سرش نيست . ولي نفر بعدي چون داره از علمي كاربردي مياد و از […] هاله نوريان هست و عصاي […] به تنش خورده و متبرك شده دارن ميارنش كه به آموزش و پرورش ما و به دانش آموزان بي ادب ما تعليم و تعلم بده . زهي خيال باطل !!!!! به نظر من بهترين كار اينه كه […] خودش رو عوض كنيم و عذرش رو بخواهيم .آخه در اين چندين سال نمايندگي […] به همه چيز .

 5. ناشناس گفت:

  0

  4

  واقعا فیاض پور مدیر قابلی نیست و سایت آفتاب با دفاع از اون خودش رو خراب می کنه.

 6. لاری گفت:

  0

  1

  درست است چند سال که میگن امسال سال آخره که تیزهوشان متوسطه اول دانش آموز میگیره ولی سال بعد دوباره میبینیم که دوباره دارن آزمون میگیرن و استرس به بچه ها وارد میکنن این چه کاری که هر سال هست چرا شهرهای دیگر استان نداره جز لار ؟؟ با پارتی هرسال دانش آموز میگیرن تورو خدا خواهش میکنیم که این مدارس تیزهوشان رو از بین ببرید چه سودی داره جز استرس بچه های ما از نظر روحی دارن ضربه میخورن

 7. ناشناس گفت:

  2

  0

  ای کاش میشد جناب جعفرپور به جای این همه دخالت در تعویض مدیران شهرستان کمی به فکر کارهای اساسی و بزرگ برای شهرستان باشند و بگذارند قاطبه مردم تصمیم گیری کنند….فردی که ایشان مد نظرشان است برای مدیریت جدید اموزش و پرورش حتی یک مدیریت مدرسه هم در کارنامه خود ندارد چطور میتوان اموزش و پرورش را به وی سپرد….ای کاش میشد جناب جعفرپور هم […] کرد تا این همه […]

  • فرهنگی گفت:

   1

   0

   اقا یا خانم معترض اتفاقا دقیقا به موضوعی اشاره کردید که از نقاط مثبت جناب فیاض پور است.اینکه مدارس تیزهوشان چه محاسن و معایبی دارد به بحث ما مرتبط نیست ولی اینکه جناب فیاض پور با تعامل خود مانع بسته شدن این مدرسه در شهرمان شدند قابل تقدیر فراوان است در حالیکه شهرستانهای مجاور در پی حذف این مدارس در شهرشان با حجم اعتراضات اولیا مواجه شدند .اتفاقا از خود بپرسید ایا بد است که دانش اموزان لاری همانند دانش اموزان شهرهای بزرگی چون شیراز و تهران و اصفهان از مزایای مدارس تیزهوشان استفاده کنند؟ چرا تیزهوشان واقعی شهر حق استفاده از فضای اموزشی این مدارس را نداشته باشند؟ البته اگر قصد وزارت خانه تعطیلی کل این مدارس در سرتاسر کشور باشد حرف دیگریست ولی تفاوت قایل شدن بین بچه های شهرستانهای کوچک با شهرهای بزرگ از عدالت اموزشی دور است و خدا رو شکر که ریاست اموزش و پرورش لار با تعامل خود مانع این بی عدالتی شده اند.

 8. ناشناس گفت:

  0

  1

  جناب اقای منشی
  پیرو ۲مطلب اخیر حضرتعالی پیرامون دانشگاه علوم پزشکی که یادآمد یک بام و دو هواست.
  آنجا که صحبت حمایت از دکتر رئوفی به میان می آید تهدید را مطرح می فرمائید.
  وقتی به جناب فیاض پور می رشد حمایت حقیقی است. بنده بعنوان یک فرهنگی درد دلهایی دارم که قطعا کارنامهعیبناک ایشان مرا از اینهمه حمایت که شاید سفارشی باشد متعجب و چون فرزندم دانشجوی دکتری می باد از اینهمه کینه ورزی و دشمنی متحیر می سازد.

 9. همشهری گفت:

  2

  0

  فیاض پور یکی از بهترین مدیران بود برای ما فرهنگیان.جسارت امتیاز گیری ایشون از استان خیلی بالاست.نود درصد مدرسه ها در حال بازسازی هستند واقعا کنار گذاشتن ایشون جز طیف سیاسی چه دلیلی داره؟

 10. ناشناس گفت:

  0

  1

  باسلام انصاف درزمانه ماکم شده همکاری که سخن منطقیشان راخواندیم دیدگاه قابل احترامی دارندعجیب است که ما ادعای فرهیختگی داریم اما پاسخهای قابل تامل ومتاسفانه سخیفی راذیل مطلب ارائه میکنیم مدنیت ایجاب میکندبه گونه ای سخن بگوییم که شائبه نابخردی را ایجادنکندمتاسفانه رسانه ها به عاملی برای ترویج افکارضعیف نباید تبدیل شوندوصدافسوس که فضای امنیتی وتملق گویی ها فرصت انتقادرا ازفرهنگیان گرفته واین آفتی است برمدیریت .اقای فیاض پورمخالفین منتقد ومنطقی داردکه تعدادشان کم نیست و جو مذکورهم فرصت تعامل راگرفته وهم رفع عیوب مدیریتی، البته خدمت طرفداران ایشان عرض کنم کف زدن وهوراکشیدن خیلی بی دردسرتروبی هزینه ترازانتقادکردن است

  • ناشناس گفت:

   1

   0

   با این سخنان دقیقا معلومه چه کسانی در حال کف زدن و هورا کشیدنند!!!!!!
   چشمانی که خود را به کوری زده اند را با هزار مرهم نمیتوان بینا کرد .وقتی پاسخ به انتقادات را نمیپذیرید و با وجود هزاران ادله منطقی باز هم هواداران ایشان را متهم به تملق گویی میکنید جایی برای بحث با شما‌نمیماند.افتاب جان دستت درد نکنه محیطی فراهم کردی که افراد ازادانه انتقاد کنند و هوا داری خود را اعلام کنند.تا کسی متهم به تملق نشود مگر از جانب کوته فکران

 11. ناشناس گفت:

  0

  1

  خسته نباشید واقعا ازبعضی حرفها اونقدادم متعجب میشه که حدنداره امتیاز گرفتن چیست اونم برای ساخت مدارس خیرساز؟ مشکلمون همین که هرحرفی روازاین اقاباورکردیم اونقده که عقلمون به چشممونه نمی فهمیم دراموزش پرورش اصل کیفیته نه ظاهرمدارس بهترین مدارس سابق مامثل فاطمیه شهیدغریبی صحبت وپیام باسوء مدیریت تبدیل شده به بدترین مدارس هم فرهنگیان وهم اولیا ازاینهمه پارتی بازی دل خونی دارندگناه روهم میندازندگردن مدارس خاص مگه شهرای دیگه مدارس خاص ندارندببینم مدارس دیگه اشون گندگرفته ماکه اصلا ازمدیریتش راضی نیستیم هرچی قرتی تروچاپلوس ترعزیزتر دست نماینده دردنکنه تازه دیرم شده برای تغییر

  • فرهنگی گفت:

   1

   0

   همان جذب سرمایه هنر تعامل میخواهد که هر کسی ندارد و در ضمن در یک شهر زلزله خیز مقاوم سازی مدارس یک اصل و الزامه .افرادی کوته فکری که چشم دید رشد افراد را ندارند به انها انگ قرتی و چاپلوس میزنند و چنین افرادی همیشه زبان اعتراض نابجایشان دراز است چه بسا در پی عدم مقاوم سازی این مدارس فریاد وا اسفا هم سر میدادند

  • حقگو گفت:

   0

   0

   اتفاقا برعکس، در طول مدیریت ایشان وضعیت این مدارس خیلی بهترشده، آمار و دلایل را ندیده اید، بخاطر ثبت نام نشدن اطرافیان تان ناراحتید

 12. دبیر گفت:

  1

  0

  قابل توجه برخی مغرضین و یا نا اگاهان
  از خدمات ارزنده جناب فیاض پور تعالی بخشیدن به فرهنگیان و بازنشستگان و توجه به امور رفاهی انهاست.
  همین طور رشد بسیار خوب در بخش ورزش و تربیت بدنی و البته نمیتوان زحمات ایشان در بومی سازی نیروهای انسانی را نادیده گرفت که الحق با سیاست های خوبی همراه بوده.همچنین روابط صمیمانه با دانش اموزان که فراتر از رابطه رئیس و مرئوس است.بنده به شخصه شاهد ارتباط عالی ایشان با دانش اموزان بودم .اگر دانش اموزی در خانه خود دارید حتما شاهد رفتارهای مثبت ایشان با بچه ها شده اید.در زمینه اموزشی هم مقامهای خوبی در بخش ابتدایی و متوسطه کسب شده است.در امر مشاوره و مسایل تربیتی همایش های بسیار خوبی به همت اموزش و پرورش برگزار شد.موارد ذکر شده تنها بخشی از خدمات ایشان به شهرستان است که چنانچه مغرض نباشید به حقانیت ایشان حتما اقرار خواهید کرد.

 13. همشهری ۲ گفت:

  2

  0

  چرا مدیری که ریسک پذیر است و افکار نو و خوبی دارد را باید بنا به مسائل شخصی و یا ” خودی سازی” کنار گذاشت؟ توجه ایشان به بومی سازی و همزمان توجه به مشکلات نیروهای غیر بومی، و روحیه جوان گرایی و شهامت و ریسک پذیری در تصمیم گیری ها و کسب موفقیتهایشان در عرصه های مختلف ورزشی و علمی را نباید نادیده گرفت.چرا باید شهرمان از داشتن مدیران لایق محروم کنیم؟ بلد جذب پزشکان خوب لاری نیستیم و همه را فراری دادیم بس نیست؟ دست از سر اموزش و پرورش بردار جناب نماینده!!!!همینکه هنوز برای درمان ، اواره غربتی به نزدیکی گراش هستیم کافیست.همینکه بیمارستانمان جایگاه […]

 14. ناشناس گفت:

  0

  1

  با سلام خدمت همشهریان
  متاسفانه در مسایل آموزش وپرورش افرادی نظر میدن که از بدنه آموزش وپرورش نیستند وازدور دستی بر آتش دارن
  درضمن بسیاری از کارهایی که به اسم فیاض پور زده میشه در زمان مدیران پیشین کلید خورده
  ثانیا قضیه جمع شدن مدارس خاص فقط شامل مدارس جدیدالتاسیس میشده نه مدارس لار که قدمت بیش از ۲۰ سال دارد وایشون با تبلیغات بسیار حاصل فعالیت خودشون برایابقای این مدارس اعلام کردن
  ثالثا ما مدیران ودبیران ناکارآمدی داریم که با وجود اطلاع از بی کفایتیشون ایشون نه تنها اونهارو برکنار نکردند بلکه ابقا وچه بسا پست بالاتری دادند و
  ودر خاتمه جو اداره طوری ساماندهی شده که فقط چاپلوسان ونان به نرخ روز خوران […]

 15. حقیقت گو گفت:

  1

  0

  جناب آقای منشی حقیقت گو
  چرا پیام هایی که برخلاف نظر جنابعالی است سانسور میکنید این خلاف ادب روزنامه نگاری است
  ————–
  مدیریت: با احترام به نظر شما هیچ کامنتی بطور کامل حذف نمی شود مگر آنها که تماما متضمن توهین و هتک حرمت اشخاص و نهادها باشد. اگر کامنتی بدون اتهام و توهینی نوشته شده و درج نشده لابد به دست ما نرسیده است.

 16. والدین گفت:

  0

  0

  هزارمیزریاست نیرزد به یک نقطه که خواجه زدرآیدکه خان تومعزولی

 17. سعیده گفت:

  2

  0

  کاش نماینده رای مرا پس میداد…کاش جناحی عمل کرده بودم و به ایشان رای نمیدادم…و ایکاش حداقل فرد جانشین سابقه مدیریت یک مدرسه را داشت

 18. والدین گفت:

  0

  2

  حرف حساب
  چه نازیباست که انسان برای حفظ پست ومقامش حامی جمع کندوبه کارمندان زیردستش متوصل شودکه ازفرمانداربخواهندابقایش کنند

 19. افتاب گفت:

  1

  0

  افتاب ایا این حمایتها اصلا تاثیری داره؟ مگه به حرف مردم توجهی میشه؟ کاریه که شده.کاری از دست مردم بر نمیاد.هدف پشت این جریان چیه الله اعلم. با چه نقشه ای ایشون رو دارن برکنار میکنند هم الله اعلم.بهتره فرموندار و شما هم بیخود تقلا نکنید.نفر بعدی ممکنه فرماندار باشه. بیخود دارین با انتشار افکار عمومی نشون میدین ازادی هست و مسئولین انتقاد پذیرند.بیخود رنگ و لعاب ازادی به این جریان نده

 20. همشهری گفت:

  1

  0

  در پاسخ به دوست عزیزم ببینید مدرسه هایی که دارن بازسازی میشن نصف هزینش از دولت جذب شده و اینکه واقعا کیفیت و نوسازی مدارس مهم نیست؟
  اگه فرهنگی باشید متوجه شدین که چقدر جذب نیرو برای لار بیشتر از شهرستان های دیگه بوده یا اینکه در زمینه های مدیریتی و ورزشی و کنکور چقدر پیشرفت داشتیم و کیفیت حوزه های امتحانی لار اغلب برتر شناخته شدن.
  و درنهایت امیدوارم هر اتفاقی میوفته برای پیشرفت لار باشه نه جناح بازی که اینقدر شهرمونو عقب انداخته با تشکر

 21. لارستانی گفت:

  0

  1

  برای رییس اداره اصلا قشنگ نیست که کارمندان ادارش حامی جمع میکنند بابابسه دیگه این قشون راه اندازی

 22. لارستانی گفت:

  0

  0

  اصلا لارستانی اصیل براش عار که اینهمه التماس کنه بابا بسه دیگه

 23. آفتاب گفت:

  0

  1

  به نظربنده هرتغییری بدنیست بلکه مثمرثمرم هست بابا بذاریدلاری اصیل خودمان برماحکومت کنن

 24. ناشناس گفت:

  0

  1

  من به عنوان یه والد میگم بچه من یادگرفته بود خبرچینی اداره کند که جلوش گرفتیم این کجاش ارتباط عالیه برای چندمین بارهشدارمیدم ولی سانسورمیکنید

 25. تیزهوشان گفت:

  0

  1

  درجواب دوست عزیز ابقای مدارس تیزهوشان ازتهران بود ه که ایشون به دروغ به خودشون نسبت دادن اصلا ایشون درتصمیمات بالا کاره ای نبودن

  • حق جو گفت:

   0

   0

   چقدر برخی ها راحت به دیگران تهمت دروغگو بودن میزنند و شرم نمیکنند معلومه بدجور دلشون سوخته

 26. ناشناس گفت:

  0

  0

  درجواب دوست عزیز ابقای مدارس تیزهوشان به علت قدمت لاربوده که حالا هم کیفیت بخشی میشه شمابدون آگاهی چیزی رامنتشرنکنین

 27. ناشناس گفت:

  0

  0

  وقتی کسی رو نمیخوان باید بذاره بره نه حامی جمعکنه زشته برای معونت مدیرکل والا?

 28. هم ولایتی گفت:

  0

  0

  میخوان فقط ما لاریها روبه جون هم بندازن شما معلما چرا گول میخورین مثل انتخابات شورای شهراز فرهنگیا به سود خودشون استفاده کردن به کام قوم وخویششون
  دیگی که برای مانمیجوشه بگو……توش بیفته

 29. لارستان بزرگ گفت:

  0

  0

  انتخابات شورای شهر به قول دوستمون بهمون نشون دادتابهمون احتیاج دارن التماس میکنن حالااداره هم همینکه مدیرش مونداین همه حمایت یادش میره شما هوشیارباشین

 30. لاري گفت:

  0

  0

  اقاي فياض پور سال هاي اول خوب بود متاسفانه يكي دوسالي هست كم كار شده … تو مسائل فرهنگي كه ضعيف و حمايت از كساني ميكنه كه خودشون داراي ضعف هستند …. خدا كنه جانشينش ادمي درست باشه فقط […] براش ملاك نباشه … تصميم گير خودش باشه

  • حق جو گفت:

   0

   0

   شما برو خودتو درست کن که راحت هر چیزی به یه رییس اداره نسبت میدی و به صورت ناشناس منتشر میکنی.

 31. آفتاب گفت:

  0

  0

  سعیده خانم کسی که هدفش خدمته تابهش گفتن برو میره جای دیگه خدمت کنه این لشکرکشیها برای حکومته

  • سعیده گفت:

   0

   0

   به حرکت خودجوش مردمی لشکرکشی نگین از کجا میدونی ایشون از حامیانش چنین درخواستی کرده؟ اتفاقا من از بسیاری از همکاران شنیدم که ایشان متواضعانه پیشنهاد حمایت همکاران به روش طومار نویسی و نامه نگاری رو نپذیرفتند اینقدر تنگ نظری برای چیست؟ البته طبیعیه انهایی که بنا بر عدم شایستگی پست و منصبشان از دست داده اند بد جور از این جریان خوشحال هستند و قصد گرفتن ماهی از اب گل الود دارند و از زدن هر انگ و تهمتی واهمه ندارند
   هر چند حرف مردم و حامیان بر نماینده بی اثره

 32. روستازاده گفت:

  0

  0

  شمالاریها چرا به جون هم افتادین همشون سروته یک کرباسن […] حالا هی بیخود دفاع کنین

 33. دروغگوی دغل باز گفت:

  0

  0

  چراتوهول و ولایی ؟! توکه ناشناسی رودوست نداری خودتو معرفی کن تابرات فرجی بشه

 34. والدین گفت:

  0

  0

  آره خانم یا آقا دلمون سوخته چون شمانبودید ببینید تودوران مدیریت شهیدنصیری زد توگوش همکلاسی پسرم و…..

 35. سوال گفت:

  0

  0

  اقای منشی میشه خبری هم از حامیان دکتر رئوفی چاپ کنی؟ چه. کردند که ایشون با اونهمه نارضایتی ابقا شدند؟ بگو یاد ما هم بدن

 36. سعیده گفت:

  0

  0

  مانه پست ومقام داشتیم کهازدست بدیم نه هم دوست داریم نمیدونم منظورت کدوم بیچاره ایکه بهش برچسب میزنی به هرحال ماتوشهرمون افرادقوی وفهیم کم نداریم چراعلف درخونه بوسمیت میده؟

 37. سعیده گفت:

  0

  0

  ماهم شاهدیم که کارکنان اداره توگروهها خوا ستن حالا چراشما بیخودی شلوغش میکنین خودجناب فیاضپورگفتن هرمدیری فقطچندسال خلاقیت داره نظرایشون محترمه شماکه بدتربه ایشون لطمه واردمیکنین

 38. آب گفت:

  0

  0

  ماتوشهرمون افرادباسواد روشنفکر بادیانت زیاد داریم خواهش میکنم
  آب راگل نکنیم شایداین آب روان میرودپای سپیداری تافروشویداندوه دلی ݪآب راگل نکنیم

 39. سوال گفت:

  1

  0

  چراموقع تعویض اقای بیژنی بنده خدا ای کارا نکردین؟ ایشون الان تویه مدرسه معمولی خدمت میکنه

 40. ناشناس گفت:

  0

  0

  اين خراب كاري ها بايد از چشم اون پيرمردهاي […] و از شوراي […] چهارم به رهبري […] لار ببينيد كه خدا […] كنه كه اين چنين نماينده […] را به دامن مردم لارستان انداختن . حالا هم بايد دودش به چشم مردم بره و. فرزندان شايسته ومديران باكفايت لارستان توسط اين نماينده ديكته شده از باند […] عزل بشه . وقتي نماينده […] ارائه طرح و احذ بودجه براي اجراي طرح هاي عمراني در شهرستان نداشته باشه ميشه جعفرپور ديگه نميخواد دنبالش بگرديد . بگو بره از نمايندگان قدر شهرستانهاي همجوار يادبگير […] بگو برو از آقاي هاشمي نماينده مردم سپيدان ياد بگير چه كارهايي دارن ميكنن نه اينكه افتادي به جون فرزندان لارستان چون از باند […] خودتون نيستن داري عوضشون ميكني . بگو […] برو به داد سهام داران شركت سيمان لارستان برس كه بعد ساليان سال […] هنوز يك ريال سود به سهامدارانش نداده و غير از دوشيدن مردم لارستان و سهامگذاران كاري نميكنن و […] . خدا بهمون رحم كنه .

 41. لاری گفت:

  0

  0

  تیز هوشان باید از لار بردارن مثل بقیه شهرستانها یعنی میخوایین بگید بچه های ما فقط زرنگ هستن؟؟ نه عزیزیم شهرستانهای دیگر با فکرند و زرنگتر از لار که دوست ندارن بچه هاشون با استرس بزرگ بشن و ار لحاظ روحی سالم اند
  مثلا امسال مدرسه فرزانگان دخترانه تا ساعت دو کلاس دارن که خ مدیر اعلام کرده قبلا هم بوده و مدیران اجرا نمی کردن ایشون اجرا کردن بچه های ما چه گناهی دارن که فقط استرس …
  معلماشون که مثل بقیه مدارس مشترک یا حتی کم سابقه و بی تجربه و فقط تیزهوشان شده برای باند بازی کادر دفتری لطفا کاسه کوزه هاتون جمع کنید همش پول همش پول یا آفاق که زدن چیه از معلم بازنشسته فراستی یا معلم سرباز معلم فراستی در ساعت مرده ۱۲به بعد دارن استفاده میکنند و کسی نیست پیزی بگه فقط میخوان از مردم پول بگیرن

  • مدیر گفت:

   0

   0

   با احترام چون به مدیریت فرزانگان اشاره شد باید خدمتتان عرض کنم به هیچ عنوان چنین حرفی از ناحیه مدیر زده نشده و بسیاری از افراد اگاهند که فوق برنامه های سمپاد بین ۶ تا ۱۰ ساعت است که طبق قوانین سمپاد در حال برگزاریست و تنها تفاوتی که کرده افزایش از ۶ ساعت به ۸ ساعت است و جای تعجب دارد فردی که فرزندش در همین مدرسه تحصیل میکرده از ساعات مدرسه در سالهای قبل بی اطلاع بوده و گویا ناگهان چشمش باز شده و متوجه ساعتهای کلاسی مدرسه شده و همچنان معترض است خب اگر قوانین سمپاد و شهریه هایش را قبول ندارید و تفاوتی بین مدرسه عادی و این مدرسه حس نمیکنید چرا حق سایر داوطلبان را گرفته و صندلی این مدرسه را اشغال میکنید بسیاری از مدارس اماده ثبت نام از فرزند شما هستند.لطفا در انتقال خبر و نسبت دادن ان به افراد محتاط باشید.در هر صورت کادر دفتری اموزشگاه اماده پاسخگویی به سوالات شما هستند

 42. شهروند گفت:

  0

  0

  عجب سخنان حکیمانه ای. دیگه بی سوادتر از این آقا پیدا نکردید حرف بزنه!!!!
  چرا تو این شهر هر چی آدم کم عقل تر صدایش بلند تر

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان