میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۳۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۴:۳۴ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 535 بازدید

یادواره سرداران و شهدای لارستان در حسینیه اعظم برگزار می شود

یادواره سرداران و شهدای لارستان در حسینیه اعظم برگزار می شود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه لارستان از برگزاری بزرگداشت «سرداران و شهدای شهرستان لارستان» در روز جمعه ۴ اسفند ماه ۹۶ با حضور سردار حاج علی فضلی «جانشین سازمان بسیج مستضعفین» خبر داد.

سرگرد پاسدار امیر جاهدی ضمن بیان تسلیت به مناسبت شهادت مظلومانه حضرت زهرا(س)، با تأکید بر لزوم گرامی داشت شهدا در همه ادوار، افزود: یاد و نام و خاطره شهدا روشن بخش زندگی همه ماست و بر مسولان فرهنگی لازم است تا حقایق پنهان زندگی نورانی شهدا را برای نسل جوان بازگو کنند.

 وی در این خصوص از برگزاری ۳۹ ویژه برنامه از ابتدای سال جاری تاکنون در سطح شهرستان لارستان خبر داد و اظهار داشت: ۶ ویژه برنامه آبروی محله در درب منازل شهدا،۲۴ یادواره در سطح پایگاه های مقاومت و ۹ ویژه برنامه در سطح حوزه های مقاومت شهرستان لارستان در سال جاری توسط حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس ناحیه سپاه لارستان برگزار شده است.

 این مقام مسئول در ادامه از برگزاری مراسم بزرگداشت سرداران و شهدای شهرستان لارستان به عنوان حسن ختام یادواره های شهرستان در هفته جاری خبر داد و افزود: این یادواره با حضور سردار علی فضلی «جانشین سازمان بسیج مستضعفین»، خانواده های معظم شهدا و اقشار مختلف مردم ساعت ۹ صبح روز جمعه ۴ اسفند ماه در حسینیه اعظم لار به همت پایگاه مقاومت شهید یزدی با همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر لار برگزار می شود. 


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان