میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در5 ژانویه 2020 ساعت 8:50 ب.ظ سرویس:برگزیده ها, شهر و شهروند 2 دیدگاه 324 بازدید

یکی از بلوارهای مهم شهر لار به نام سردار شهید سلیمانی نام گذاری می شود

یکی از بلوارهای مهم شهر لار به نام سردار شهید سلیمانی نام گذاری می شود

شهردار لار در جلسه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان لارستان که صبح امروز در محل دفتر امام جمعه شهرستان به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر موسوی خرم برگزار شد، از نامگذاری یکی از بلوارهای مهم سطح شهر بنام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، محمدرضا قنبرنژاد با اعلام این خبر گفت: در جلسه روز گذشته شورای اسلامی شهر لار این موضوع مطرح که مقرر شد با حضور یک نماینده از شهرداری، یک نماینده از شورای اسلامی شهر و یک نماینده از ناحیه مقاومت بسیج سپاه لارستان بازدید میدانی انجام شود و پس از بررسی یکی از بلوارهای مهم سطح شهر بنام این شهید بزرگوار نامگذاری شود.

شهردار لارهمچنین گفت: از اولین ساعات اعلام خبر شهادت سردار قاسم سلیمانی و یاران شهیدش، پرچم های مشکی در میادین ورودی و میادین و معابر سطح شهر برافراشته شد.

قنبرنژاد افزود: تمام بیلبوردهایی که در اختیار شهرداری است با طرح و متن ویژه توجه همگان را به خود جلب کرده است.

شهردار لار، در پایان؛ آمادگی شهرداری و شورای اسلامی شهر را جهت هرگونه همکاری با ستاد بزرگداشت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی اعلام کرد.


2 نظر

 1. لارستانی گفت:

  2

  0

  دستشون درد نکنه؛ اما ای کاش قبل از همه این کارها، فکری به حال بعضی کوچه ها و معابر شهر میکردید که موقع بارندگی زندگی مردم مختل میشه و نمیتونن حرکت کنن! باور کنید روح شهدا با این کارهای خدماتی، بیشتر شاد میشه…..

 2. ناشناس گفت:

  2

  0

  پیشنهاد میکنیم نام فرودگاه لار بنام سردار سلیمانی تغییر یابد.اعتبار لا رستان هم افزایش پیدا میکنه

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان