میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۶ ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 214 بازدید

یک لارستانی، مربی تیم فارس در مسابقات کشتی نونهالان کشور شد

یک لارستانی، مربی تیم فارس در مسابقات کشتی نونهالان کشور شد

 رئیس هیأت کشتی لارستان از اعزام مربی لارستانی به رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی نونهالان کشور خبر داد.

علی اکبر عسکرپور امروز در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری ایپنا واحد فارس با اعلام این خبر افزود: علیرضا هاشم پور از بخش اوز شهرستان لار به همراه حامد یوسفی باصری، هدایت تیم کشتی فرنگی نونهالان استان فارس در پیکارهای قهرمانی کشور را به عهده دارند.

وی تصریح کرد: این دوره از مسابقات از یازدهم تیرماه در سالن شهید توکل مصطفی زاده شهرستان لرستان آغاز شده است و به مدت دو روز ادامه دارد.

رئیس هیأت کشتی لارستان گفت: مهرداد علی پور حقیقی، امیرحسین هوشیار، محمدامین بهمنی، علی اصغر صباح پور، احمد صلح دوست، علیرضا چناری، شایان اسدی، علیرضا دهدشتی، رضا آزادی، محمدمهدی غلام پور، حسین عظیمی و هادی محمدی نژاد اعضای تیم کشتی فرنگی نونهالان استان فارس در مسابقات قهرمانی کشور را تشکیل می دهند که از امروز با رقبای خود مباره می کنند.

عسکرپور با بیان اینکه اصغر کریم پور سرپرست فرنگی کاران اعزامی به پیکارهای قهرمانی نونهالان کشور است، خاطرنشان کرد: برنامه این مسابقات به صورت مشارکتی و با همکاری فدراسیون ورزش دانش آموزی و فدراسیون کشتی برگزار می شود.

وی در ادامه به راه اندازی کشتی بانوان در لارستان اشاره کرد و ابراز داشت: دو بانوی لارستانی را به منظور شرکت در دوره مربیگری کشتی کلاسیک درجه ملی فدراسیون به هیأت کشتی استان فارس معرفی کردیم که بلافاصله پس از دریافت دفترچه مربیگری توسط آن ها، کلاس های کشتی بانوان در این شهرستان راه اندازی می شود.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان