میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در12 نوامبر 2019 ساعت 2:36 ق.ظ سرویس:برگزیده ها, مطلب شما 38 دیدگاه 1,212 بازدید

یک نماینده با دو برداشت؟!

یک نماینده با دو برداشت؟!

تخریب کنندکان نماینده در این روزها، آب به کدام آسیاب می ریزند؟!

آفتاب لارستان: متن پیش رو توسط «سهراب خادمی» مدیر دفتر نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در شهرستان خنج نوشته و برای این سایت ارسال شده است. نویسنده در این یادداشت ضمن پاسخ به آنها که به قول او در این ایام قصد تخریب نماینده و از میدان خارج کردن او در انتخابات آتی را دارند، گزارشی اجمالی از دستاوردهای دکتر جعفرپور در شهرستان خنج را ارائه می کند.

یادداشت مذکور را در ادامه با این توضیح بخوانید که مطالب مندرج در این بخش لزوما موید دیدگاه سایت آفتاب لارستان نیست و حق پاسخگویی به آن نیز در همین سایت محفوظ است.

***  

سهراب خادمی/ خنج: انتخابات سال ۹۰ مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه لارستان، خنج و گراش، برای دکتر جعفرپور در شهرستان خنج نتیجه خوبی در برنداشت. از مجموع ۱۶ هزار رای، کمی بیشتر از دو هزار رای درسبد وی ریخته شد که قطعا آمار خوبی نبود.

با آغاز دوران نمایندگی از خرداد ۹۱ بنابر ابتکار جدیدی که دکتر جعفرپور در سه شهرستان به خرج  داده بود با افتتاح دفاتر نماینده در هر شهرستان، دسترسی مردم نسبت به ادوار گذشته به نماینده بیشتر شد و سیل مراجعات مردم به دفاتر برای رسیدگی به امورشان بعضا از میزان مراجعین برخی ادارات نیز بیشتر شد.

آنچه  اما در طول دوره چهار ساله اول نمایندگی دکتر جعفرپور در شهرستان خنج اتفاق افتاد برخی ناهماهنگی ها و بعضا بدرفتاری های برخی مسئولان اجرایی شهرستان به دلیل اتخاذ شیوه متفاوت دکتر در خدمات رسانی به مردم بود که آن مسئولین به جای همکاری و همراهی در اجرا وتحقق مواعید نماینده به مردم، عملا  در جهت مقابل بی توجه به نتایج بدی که برای شهرستان داشت خلاف نظر نماینده عمل نموده تا ایشان در وفای به عهد ناکارآمد جلوه کند. امابرخلاف خواسته آنان مردم خنج با تشخیص سره از ناسره و با تطابق حرف و عمل نماینده، صداقت و درستکاری وی را باور کردند و صحبت های برآمده از دل را با گوش جان شنیدند و در دور دوم کاندیداتوری، علیرغم جوسازی و ایجاد تنگنا و محدودیت تبلیغات توسط معدودی  برای ستاد انتخاباتی نسبت به دور قبل نفرات بیشتری به ایشان اعتماد کردند و سبد انتخاباتی وی را به جایگاه دوم منتخبین در شهرستان رساندند. نفر اول بومی شهرستان بود و قطعا شرایط ایشان متفاوت بود. رضایتمندان از عملکرد نماینده و افرادی که صدای تلاش صادقانه  و به دور از تبلیغات و هیاهوی ایشان را شنیدند، بیش از دو برابر نفرات رای دهنده در دور اول بودند.

در اینجا لازم است محضر اشخاص بزرگواری که بیشتر در فصای مجازی خصوصا در لارستان علیه دکتر جعفرپور فعالیت دارند مطالبی عرض شود. چراکه نه در قامت منتقد، بلکه به قصد تخریب و از میدان به در کردن دکتر جعفرپور از کورس رقابتها، هیچ آدابی متناسب با نام  لارستان بزرگ و مردم شریف و بزرگ منش آن رعایت نمی کنند و بعضا به دور از مسیر عدالت و تقوا هر نقص و کمبودی را معلول ضعف عملکرد نماینده می دانند و بی توجه به وظایف قوای سه گانه همه ناکامی های مردم حوزه انتخابیه را متوجه ایشان می دانند.

امید است باتوجه به این نکات، اگر قصد ورود به جرگه انتخابات دارند ویا حامی شخص بزرگواری هستند، بدون تخریب نماینده فعلی که در هر صورت در حال حاضر نماینده و معرف مردم لارستان بزرگ می باشد و یا هر رقیب  دیگر وارد میدان شوند.

تاکید و اعتقاد داریم انتقاد از عملکرد نماینده و یاهر مسئول دیگر حق هر شهروند! است و  قطعا روشنفکران و شهروندان دلسوز و فهیم با اطلاع از شیوه نقد علمی، انتقادات سازنده خود را به نیت و قصد اصلاح امور مطرح نموده و چنانچه  اشخاصی از چگونگی نقد علمی مطلع نیستند، جهت اتخاذ شیوه درست نقد، آنان را به مقاله «روشنفکر کیست؟ روشنفکری چیست؟» از استاد عرب تبار دانشگاه های آمریکا «ادوارد سعید» ارجاع داده تا ضمن  یادگیری نقد صحیح علاوه بر حفظ وجاهت لارستان بزرگ  در مسیر توسعه و پیشرفت شهرستان هوشمندانه اقدام کنیم.

آنچه سبب نگارش این مطلب شد خدمات ارزشمند و بزرگی است که با محوریت دکتر جعفرپور در طول نزدیک به ۸ سال نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی در شهرستان خنج صورت گرفته که  فهرست وار به آن اشاره می شود.

با این توضیح و امید که بارقه ای باشد برای اذهانی که نادانسته یا عامدانه همه مشکلات و ناکامی ها را در سبد نماینده گذاشته اند. مطمئنا می توان با ریشه یابی واقعی معضلات و مشکلات  لارستان بزرگ و با اتخاذ سیاست و راهبرد درست بدان مقصد عالی که متفقا بدان می اندیشیم برسیم و با پرهیز از انتشارسخنان و مطالبی که نمی توان «نقد» نامید، انگیزه دیگران را برای حضور و شرکت در مسابقه انتخابات و پذیرش مسئولیت های اجتماعی و اداری از بین نبریم.

چه بسا  نحبگان ارزشمند لارستانی با دیدن و ارزیابی شرایط فعلی که هر کسی بی محابا و با بزرگنمایی نقاط ضعف و کاستی ها بدلیل هراس از قضاوت و داوری ناعادلانه، روی از پذیرش خدمت به مردم برتافته و کنج عافیت در دیار غربت را به گنج قناعت در دیار خویش ارجح بداند.

شاید فرد مسئول برای عدم توانایی در انجام کاری و یا رفع مشکلات دلایلی داشته باشد که اولا ناشی از تضعیف کردن وی توسط ما باشد ثانیا اگر خود ما و یا هر مدیر توانمندی در آن مسند و موقعیت بود همان نتایج به بار می آمد.

به  هر حال با حضور همین نماینده که اینچنین درلارستان بزرگ مورد هجمه و بی مهری است، با هماهنگی و همراهی مردم و نهادهای «مردم نهاد» و دستگاه های اجرایی و قضایی شهرستان کارهایی صورت  گرفته که در تاریخ خنج بی سابقه است…

۱)در شاه بیت غزل خدمات صورت گرفته در خنج، کار بز رگی صورت گرفت که برای همیشه ماندگار شد و آن حمایت و پیگیری قاطع نماینده و هماهنگی در اقدام فرمانداری و ادارات مربوطه و دستگاه قضایی شهرستان و وزارت راه و شهرسازی و وزارت جهاد کشاورزی و قوه قضاییه، ۵۰۰هکتار اراضی مورد ادعای سازمان ملی زمین و مسکن که ملی قلمداد شده بود و مانع سند دار شدن منازل مسکونی و اماکن تجاری شهر می شد، مستثنیات اعلام شد و همه ساکنان محدوده ۵۰۰ هکتاری قادر به دریافت سند شدند.

۲) اخذ مجوز بیمارستان ۱۳۰ تختخوابی در سال ۹۳ و درج در جدول ۲۰بودجه و اخذ کدپروژه در سال ۹۸

۳) اخذ مجوز و جلب مشارکت دولت برای احداث راه موسوم به «دیگ اشکن» که پیشتر خیرین برای احداث آن برنامه ریزی کرده اما با عدم دریافت مجوز روبرو بودند و قادر به انجام آن با بودجه خود نیز نبودند.

۴) تلاش در جهت تحکیم وحدت و برادری موجود بین دو گروه بزرگ اسلامی و احقاق حقوق برادران اهل سنت منطقه و جلوگیری از اعمال تبعیض برخی مسئولین که عمدا یا سهوا حقوق مردم مناطق اهل سنت نشین تضییع می کردند.

۵) پیگیری گازرسانی به تمامی روستاهای شهرستان به استثناء ۴ روستا که مکاتبات آن هم صورت گرفته و پیگیری در وزارتخانه در حال انجام است.

۶) پیگیری برای رفع مشکلات آب و برق روستاهای شهرستان و اقدام ادارات مربوطه

۷)پیگیری برای تخصیص بودجه و امکانات برای بهسازی وضعیت معابر روستاها خصوصا روستاهایی که در مسیر جاده اصلی قرار دارند و اقدام هماهنگ بنیاد مسکن شهرستان

۸)پیگیری در رفع مشکلات آبرسانی از سد سلمان به دشت لاغر.

۹)پیگیری در تامین و بهره برداری از مدرن ترین تجهیزات درمانی در بیمارستان نبی اکرم(ص) خنج توسط مسئولین بیمارستان و حمایت دانشکده علوم پزشکی لارستان

۱۰)پیگیری در رفع مشکلات مالی پرسنل و جاری بیمارستان نبی اکرم (ص) توسط دانشکده علوم پزشکی لارستان

۱۱)پیگیری تثبیت  بودجه دریافتی از وزارت نفت

۱۲)پیگیری در ایجاد خدمات درمانی رایگان به صورت اردوهای جهادی در روستاهای شهرستان و اقدام شبکه بهداشت و درمان با همکاری و مساعدت دانشکده علوم پزشکی لارستان.

۱۳)پیگیری در ایجاد و بهسازی راه های روستایی و اقدام اداره کل راه و شهرسازی لارستان

۱۴)پیگیری در رفع مشکلات برق رسانی مردم بخش محمله در وزارت نیرو و اقدام مساعد شرکت برق منطقه ای فارس و اداره برق خنج

… و بسیاری موارد دیگر که در این فرصت قصد گزارش دهی نیست بلکه نکته ای است جای سوال و تعجب از اینکه چگونه یک نماینده در دو شهرستان حوزه انتخابیه خود، متفاوت قضاوت می شود.

فارغ از گروهی در خنج که به دلایلی مختلف کلا با هرگونه مراوده با لارستان مخالف هستند که این موضوع حتی در بخش های زیر مجموعه شهرستان لارستان نیز مشهود است، اکثریت  مردم به دلیل خدمات پیش گفته اظهار امتنان از عملکرد نماینده دارند و عملکرد  ایشان را در ادوار نمایندگی مجلس بی سابقه می دانند.

اما نکته ای که در یک جمله اشاره شد مبنی بر نارضایتی مردم بخش های لارستان، به نظر می رسد این موضوع برای آینده لارستان و انتظارات بزرگ و به حقی که بین غیرتمندان لارستانی مطرح می شود، باید مورد توجه جدی قرار گیرد. قطعا به جای درگیری و بحث های درون خانوادگی در لار، آسیب شناسی و پرداختن به این امور که می توان زنگ خطر برای اضمحلال و از هم پاشیدگی بیشتر مجموعه لارستان بزرگ تلقی کرد شاید کاری به صواب و ارجح باشد.

با یاد آوری اینکه همه ما بریک مرکب سواریم، در صورت تشتت و بحث های خانوادگی اگر نه موجب سرنگونی مرکب، اما به قطع و یقین به مقصد نرسیدن نباید دور از انتظار باشد. این موضوع  نه در حمایت از شخص خاص بلکه در معنای عام آن به عنوان هشداری قلمداد شود که چنانچه به واسطه کشمکش و اختلافات شخصی و گروهی، ضرر و زیانی متوجه تمامیت و ماهیت لارستان بزرگ شود آیندگان بر سنگ مزارمان تاریخ ها را می خوانند و ما را در مقام سربازان شکست خورده یا پیروز این میدان قضاوت خواهند کرد.

و باز درکلیتی نه جانبدارانه فقط از سرنگرانی نسبت به آینده اعتقاد دارم، مشکلات و انتقادات حتما باید مطرح شود  اما به شیوه درست و نه اختلاف برانگیز که موجب صف بندی و مقابله درون خانوادگی شود تا مگر دیگران به واسطه جنگ و دعوای ما به اوج برسند و ما همچنان بر جای خود  مانده باشیم.


38 نظر

 1. ناشناس گفت:

  1

  0

  درود خدا بر شما و انصاف شما جناب آقای خادمی

 2. ناشناس گفت:

  1

  0

  بسیار عالی و منطقی و بدور از هرگونه تعصب خاص نسبت شخصی خاص ،
  و فقط از سر دلسوزی برای ماندگاری وجاهت و ارتقاء لارستان بزرگ.
  به امید لارستانی متحد ، آباد و همیشه بزرگ ، ان شاءاللله

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  درودبرشما جناب خادمی . درک شرایط ، آگاهی از حقیقت و واقعیت های کشور ،منطق، قضاوت منصفانه ، کلام حق، تقوا وانصاف بدورازتعصب درمتن شما هویداست . ای کاش ،اهل قلم اهل رسانه که خودرادلسوزان لار میدانند بجای تخریب وتضعیف درفضای مجازی ومحافل خود، بجای منفعت طلبی وجاه طلبی ،بجای سیاسی کاری وجناح بازی های بچگانه ، بجای عناد ولجاجت وکینه ودشمنی های بی دلیل وبی اساس وپایه ، آگاهانه باتجزیه وتحلیل درست به مسائل کشور وشهرومنطقه نگاه میکردند وقضاوتشان براساس انصاف وعدالت بود. درود بر اهل منطق وانصاف.

 4. رضانیا گفت:

  0

  0

  مطلب بسیار جامع و مناسبی بود. به نظرم دکتر جعفرپور در مقایسه با ادوار قبل صادقانه و تلاشگرانه خدمت کرده و با سربلندی کارنامه ای سفید در دست دارد.
  مهم تر آنکه ایشان اکنون یک چهره ملی و قابل اعتماد در نظام ایران شناخته شده و این افتخاریست که هیچ یک از نمایندگان پیش از ایشان نتوانسته بودند بدان دست یابند. علارغم تفاوت سلیفه ها آنچه مشهود است رضایت بالای مردم و بزرگان خنج و لار و حتی گراش و اوز از ایشان است. ارزوی موفقیت برای خادمان مردم

 5. دانشکده علوم پزشکی گفت:

  0

  0

  سلام جناب آقای خادمی
  متاسفانه در اداره ما که میفرمایید با اتخاذ تصمیمات غلط توسط نماینده که مهمترین آن واگذاری تصمیمات به اخوی ایشان بوده دکتر جعفرپور اشتباه کردند.من از اداره خود و از چیزی که مطلع هستم صحبت میکنم.در کدامین دوره نماینده مردم به طور مستقیم و بدون در نظر گرفتن فرمانداری در انتصاب یک رییس دخالت کرده یا بر یک گزینه مورد نظر خودش اصرار داشته هم شما میداند و هم ما که در جریان به مسند گذاشتن سرکار خانم دکتر رئوفی ۹ ماه این اداره بدون رییس بود در زمان طلایی وزارت بهداشت که بودجه این وزارت سر به فلک میکشید و در پایان هم دیدیم که نتیجه کار به کجا رسید.جناب آقای خادمی همین که دکتر جعفرپور تمام اختیارات خود را به اخویشان داده اند که کارنامه ی کاملا مشخصی در بهداشت و درمان داشته اند خود نشان دهنده ناکارامدی ایشان است .دکتر هوشنگ جعفرپورطبق گفته خودشان به مدت ۱۶ سال رییس دانشکده پرستاری بوده اند که تاسیس۱۳۶۸ بوده اما چه کار کرده اند آیا در زمان تصدی ایشان یه رشته به رشته های این دانشکده اضافه شد؟ایشان کارمند دولت هستند اما از خودشان بپرسید که در طول این مدت ۳۰ ساله آیا به طور مثال یک روز ۷:۳۰دقیقه موظفی خود را در این اداره به سر برده اند.یا در […] بیشتر مشغول بوده اند.بله درست نوشته ام ایشان الان بازنشسته هستند ولی چرا در اداره مثلا خدمت میکنند و همچنان حضور دارند؟چرا تمامی معاونین به کررات تغییر کرده اند اما ایشان نه؟لطفا شما که مسئول دفتر ایشان در خنج هستید از دوستان خود در دفتر لار جویا شوید که چه تعداد از فرزندان همین […] بدون طی مراحل استخدامی در همین اداره مشغول شده اند؟ از دکتر […] بپرسید که چه تعداد از افراد خانواده شان را در همین اداره مشغول کرده اند؟ جناب آقای خادمی بنده اطلاع موثق دارم که هم اکنون دکتر هوشنگ چه برنامه هایی را در حال پیگیری هستند که اگر اخویشان دوباره بر مسند ننشست […]
  جناب خادمی عزیز من مشت را نمونه خروار میدانم پس همین عملکرد نادرست ایشان در اداره یک اداره ایی که نباید سیاسی باشد نشان دهنده ی ناکارامدی این عزیز می باشد.
  در آینده نزدیک قطعا مستندات بیشتری را از ایشان به اطلاع مردم لارستان خواهم رساند.

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   معلومه دل پری از دکتر هوشنگ دارید. دست کم در زمان ریاست دانشکده پرستاری ایشون که من یادم هست یکی از بهترین و با کلاس ترین فضاهای آموزشی لار بود و چه به لحاظ علمیو چه به لحاظ فرهنگی پشتوانه دانشجویان. من خوب یادم هست که ایشون بسیار ان تایم و سحرخیز بودند. بنظر نمیرسه اظهاراتتون از سر انصاف باشه.

 6. ناشناس گفت:

  0

  0

  ایراد و انتقاد دلسوزان لارستان بزرگ از جعفرپور هم همین است که چرا تمام تصمیمات یک شهرستان را به امثال چون تویی داده که هربلایی بخواهی سر مدیران و مسولان شهرستان در آوری و هیچ کسی هم پاسخگو نباشد. بله باید هم دفاع و حمایت کنی جناب خادمی چون در سایه آقای نماینده عوایدی نصیبت شده که هر کسی هم جای شما بود همین کار را میکرد تصمیمات شهرستانها که بر نگین دفاتر نمایندگی آقای جعفرپور و امثال تو بچرخد بهتر از از این نمی شود. این نظز شماست که منافع شخصی و گروهی خود را در بقای آقای جعفرپور میبینید اما نظر عامه مردم و مسولین شریف خنج چیز دیگری است مثلا به عنوان نمونه بیمارستان و شبکه بهداشت خنج را از شیراز جدا کردند وآوردنند زیر نظر لار به امید اینکه مجوز دانشکده را به خنج بدهند آیا عملی شد؟ کمتر دروغ تحویل مردم نجیب و شریف خنج دهید آقای به اصطلاح ………… مردم خنج هوشیارند

 7. ناشناس گفت:

  0

  0

  تا جایی که بنده اطلاع دارم اینطور نیست که آقای خادمی گفته اند هیچ کس منکر اقدامات شخص نماینده نیست اما هشت سال اگر قرار بود همین کارهای نام برده شده هم انجام نمی شد که باید فاتحه لارستان و خنج و گراش را می خواندیم. نظر مردم خنج به غیر از نظر آقای خادمی هست این را به راحتی می توان از عوام بررسی و پرس و جو نمود و اینکه آقای خادمی که خودش حلقه اول نماینده محسوب می شوند نظرات شخصی شان را به کل شهرستان تعمیم می دهند جای تعجب دارد البته تعجبی هم نیست چرا که رئیس دفتر نماینده محترم در لار نیز معمولا چنین برداشت هایی دارند اما با یک رصد سطحی در جامعه این سه شهرستان مشخص می شود این چنین نیست و آقای جعفر پور آن حمایت دوره اول و دوم را در میان مردم ندارند.

  • انصاف گفت:

   0

   0

   به نقل از امیرالمومنین علی علیه السلام نقل شده است: انظر الی ماقال لاانظر الی من قال. اینکه دوستی بنظر از شهر خنج خطاب به آقای خادمی فرموده چون تویی… این فرمایش جنابعالی جای تامل دارد که به مخالفت شخصی معطوف می شود و جایی در مسایل و مباحث اجتماعی ندارد . بنظرم برای راستی آزمایی از نوشته ها بهتر است از ادارات و مراجع استعلام بفرمایید چنانچه مدعای ایشان نادرست بود ما را هم مطلع بفرمایید.

  • وحيد گفت:

   0

   0

   سلام دوست ناشناس اي كاش قبل از اينكه بخواهيم از كسي تمجيد يا انتقادي بكنيم قدرت و پشتكاري داشتيم خودمون معرفي ميكرديم نه خودمون ناشناس بگيم.خيلي مشتاق شدم بدونم كدوم دور وري هاشون وگروه شون عوايدي نصيب شون شده اگه بيشتر اطلاع رساني كني ممنون ميشم تا جاي كه خود بنده كه از نزديكان اقاي خادمي هستم وا از حال روز اين شخص خبر دارم و منفعتي در زندگي شون نديدم مشتاقانه دوست داريم بدونيم كجا منفعت كردن با سپاس.

 8. پارسا گفت:

  0

  0

  مردم فهیم وبابصیرت لار تحت تاثیراقلیتی که با روش های غیراخلاقی درفضای مجازی به تخریب وتضعیف نماینده اخلاق مدارو توانمند ودلسوزو محبوب مردم مشغولند ، قرارنمیگیرند . اهداف واغراض این اقلیت باهرعنوانی مشخص هست. اینها گذشته وسوابقشان برمردم آشکار و معلوم الحالند . عملکرد ورفتاروگفتار وتیتر مطالب شان درتاریخ لار ثبت خواهدشد. ومردم خودشان بادرایت شان درحال حاضر ودرآینده آنهاراقضاوت خواهندکرد و انها رانخواهند بخشید . دکترجعفرپور نماینده خدوم وتوانمند در دو دوره درسخت ترین شرایط کشور ازنظر بودجه واعتبارات واقتصاد ، به میزان تدبیر و توانمندی دولت ،خدمات ارزشمندی باهمکاری مسئو لین مربوطه انجام داده و جای تقدیروتشکر دارد . هرچند مشکلات ونیازهای کل کشور ازجمله منطقه وشهر ما آنقدر زیادهست که رفع انها به تدبیر بیشتر دولتمردان وبه زمان بیشتر نیازدارد.حل بسیاری از مشکلات ونیازها باتوجه به توان اعتباری دولت زمان برهست واین ربطی به ناتوانی نماینده یا نمایندگان ندارد. اگاهی ازمسائل کشور و وضعیت دولت ودولتمردان تاثیربسزایی در قضاوت دارد.باشدکه آگاهی وشفاف سازی موجبات قضاوت منصفانه رابرای همگان فراهم کند.

 9. ناشناس گفت:

  0

  0

  اکثریت مردم خنج قدردان زحمات نماینده شان هستند. غیرازخدمات ارزنده ایشان درشرایط نامطلوب کشور ، منادی وحدت شیعه وسنی بوده اند.

 10. عصر بیداری گفت:

  0

  0

  سلام آقای خادمی بهتر بود می نوشتید ما در خنج راضی هستیم مطمئنا اطلاعات شما در مورد وقایع و نیرو سوزیها در لارستان و فرصت های طلایی پایمال شده اندک است و نمی توانید در این مورد قضاوت کنید و به شیوه فرافکنی آن را به حمایت از یک کاندیدا تقلیل دهید اکثر نخبگان لارستان این حرف و تحلیل آقای عباسیان را قبول دارند .دفتر نماینده جرات برگزاری یک پرسش و پاسخ فراگیر با حضور اکثریت نخبگان را در این هشت سال نداشته است و در بعضی مواقع جمعی محدود ۱۰ نفره . و همیشه می گویند دکتر کار دارد هشت سال تمام شد و نفهمیدیم کار چه بود.ابتکار جدید!!! دفتر نماینده به تنظیم پاسخ توسط شما هم خیلی جالب است. در موارد قبلی هم می گفتند اگر اصولگراها انتقاد دارند ما جوابشان را می دهیم آنها هم با شناسنامه گفتند اما پاسخی مستدل دریافت نشد چون حرفی برای گفتن ندارند.

 11. ناشناس گفت:

  0

  0

  ۸ سال کار و فعالیت خیلی کم نیست که در ۱۴ بند اونم ۱۰ تاش پیگیری هستش که بعدا چه شود . خسته میشن این قد پیگیری میکنن. این نمایندگی چی داره که این قدر محکم چسبیدن بهش؟؟؟؟ بابا […]

 12. ناشناس گفت:

  0

  0

  آقا هشت سال بسه دیگه تمام

 13. ناشناس گفت:

  0

  0

  باسلام
  اقای منشی تمامش کن این رد وبدل کردن پیام های اصول گرا یعنی دکتر جعفرپور قوی هست وهنوز ایشان نماینده بماند نه از پیام قبل که می گویند باشد خطر دارد ولارستان فروپاشی برخورد می کند حالا هم شد تبلیغات دکتر جعفرپور در سایت افتاب ،خواهشا این سایت را پای اینها باز نکنید .اینها به اندازه کافی همه جا دستشان هست.

 14. سعید گفت:

  0

  1

  مسئول دفتر نماینده تعریف نکنه کی تعریف بکنه پس؟!

 15. ناشناس گفت:

  1

  0

  با سلام وعرض ادب به مدیر دوست داشتنی سایت آفتاب
  به نظر بنده همه عزیزان لارستان بزرگ دلسوز منطقه خودشان هستند بیاییم انتقادمان منصفانه واز سر تقوا باشد وهمچنين دفاع سخت یا جبهه هم به سمت منتقدین نگیریم حتی اگر طرفدار کاندیدی هستند ولی اینکه به یک کاندیدی هم بگوییم شما بیایید لارستان به سمت واگرایی می رود این یک حرف بی منطق وبی اساس می باشد چون منطق این می گوید اگر نماینده مجددا کاندید شود ورای بیاورد نشانه از تحلیل ضعیف این نویسنده می باشد واگر هم می خواهند ایشان کاندید نشود پس یک کاندید قوی تری مثل بروجردی بیاورید وگرنه اسامی که گفته می شود دربرابر ایشان بسیار ضعیف وبا رزومه های ضعیف هستند .

 16. ناشناس گفت:

  0

  0

  سلام ودرود خدمت آقای خادمی عزیز ضمن ارزوی توفیق و سربلندی برای شما و جناب آقای دکتر جعفرپور که طی مدت این هشت سال واقعا زحمت کشیدید و مواردی که ذکر کرده بودید انصافا در شهرستان خنج محقق گردید که مایه افتخار و مباهات ماست اجرتان با خدا

 17. رستمی گفت:

  0

  0

  خب یک گزارش عینی و عملکردی که به دور از شک و شبهه و گرایش سیاسی است.پس دکتر در خنج به سمت همگرایی بوده تا واگرایی

 18. ناشناس گفت:

  0

  0

  با سلام در حوزه بهداشت ودرمان فعالیتهای زیادی صورت گرفته است مخصوصا بیمارستان خنج

 19. هوشنگ جعفرپور گفت:

  0

  0

  باسلام
  بنده بناندارم درفضای مجازی که حقیقتا مجازهست وحقیقتی برآن مترتب نیست پاسخگوی
  اظهارنظرخلاف حقیقت برادریاخواهری که جرأت اظهارنظر براساس نام واقعی خودنداشته اندودرقالب نام علوم پزشکی مطلبی نوشته باشم.
  مطمئنا وباقوت عرض میکنم حاضربه پاسخگویی به آن شبهات وهرومطلب خلاف واقع درباره خودهستم.
  مشروط به آنکه نویسنده نیزبدون هیچ ملاحظه ای با نام وفامیل واقعی خودراعرضه کند.
  تااین گفتگوها کمی واقعی وحقیقی شود.
  مطمئنا حقیقت جویان روش حقیررابهترمی پسندند.
  خداوندان شاالله عاقبت همه ماراختم بخیرگرداند.

  • یک لارستانی گفت:

   0

   0

   شما در فضای مجازی که می گویی جواب نمی دهم در فضای حقیقی هم خیلی از واقعیت ها شما وجناب نماینده از مردم مردم پنهان می کنید(مثل خرید وفروش زمین صدا وسیما که توسط فردی خوری خریداری شده) اگر خبر داشتید ونگفتید که اشتباه کرده اید واگر خبر نداشتید هم جسارتا شما وبرادرت براحتی دورتان زده اند.
   پس کی باید شما وبرادرتان جوابگوی مردم باید باشید.؟
   سال سال پاسخ گفتن مسئولین است.
   همینکه یک نفر مقاله ای می نویسد وانتقاد می کند برچسب منافق. از خدا بی خبر ووو از طرف دفتر به آن می زنند.

  • علوم پزشکی گفت:

   0

   0

   با سلام و احترام
   جناب دکتر اسم من به چه کار شما میاد؟
   شما اگر دلیل و مدرکی دارید رو کنید مثلا شما در طی ۳۰ سال خدمت مثلا صادقانه ۱۰ روز مرخصی تشریف داشته اید که آیا در پرونده شما ثبت شده؟
   لازم به اسم من نیست هر شخصی با مراجعه به معاونت شما و فقط اینکه نام افراد شاغل در معاونت شما را بپرسد خواهد فهمید که حداقل دو نفر از این افراد از خانواده و افراد شاغل در دفتر نماینده هستند که قطعا در آزمون شرکت نکرده اند.
   لطفا اقدامات ۱۶ سال ریاست خودتان را در دانشکده پرستاری هم بفرمایید رشته جدید پیش کش بفرمایید یک آجر به ساختمان خیر ساز آنجا اضافه کردید؟

 20. رضا م گفت:

  1

  0

  خدا آخر و عاقبت همه روو بخیر کنه

 21. ح توانا گفت:

  0

  0

  با سلام
  از اینکه اقدامات آقای جعفرپور را با عنوان پیگیری مطرح کردید متشکریم چون این عنوان نشان می دهد آقای جعفرپور بخشی از تلاشگران بوده نه تنها تلاشگر در آن زمینه.
  اما اینکه شما قلم برمی دارید و از آقای جعفرپور دفاع می کنید جای تعجب نیست. شما اگر دفاع نکنید چه باید بکنید. آن فعالیتهایی هم که در موردشان نوشته اید فعالیت معمول هر نماینده ای است. مطمئنا سطح انتظارات مردم خنج هم از نماینده بیش از این است.
  اینکه از ناسازگاری مسوولین خنجی نوشته اید نشان از عدم موفقیت نماینده در ایجاد همگرایی و استفاده از اقتدار بجای تعامل است.
  و آخر اینکه با متهم سازی منتقدین با نام تخریبگر راه بجایی نمی برید. مطمئنا روزبروز بر انتقادها افزوده خواهد شد.
  احتمالا بعد از خردادماه هم شما باید دنبال کار جدیدی باشید برادر
  پل های پشت سرتان را کامل خراب نکنید.
  موفق باشید

 22. ناشناس گفت:

  0

  0

  سلام جناب خادمي گر چه اين چهار سال در شرایط سخت و تنگناهای شدید قرار داشتيم اما خداونـد را شــاکریم که با درایـت ، تدابــیر و اقدامات مثبت دكتر جعفرپور شاهد رشد و پیشرفت در حوزه های عمرانی ، فرهنگی ، تفریحی و خدماتی در سطح شهرستان خنج بوده و از ايشان سپاسگذاريم.

 23. ناشناس گفت:

  0

  0

  سلام جناب اقاي خادمي من به عنوان شخصي كه در حوزه ورزش بودم از همكاري حضرتعالي و نماينده محترم در برگزاري مسابقات استاني واليبال و كشوري و همچنين در جذب تجهيزات رزمي و ديگر همكاري شما در مجموعه ورزشي خاتم الانبيا از جمله زمين چمن مصنوعي و غيره شاهد و ناظر بودم،خسته نباشيد به شما همشهري عزيز و دلسوز كه هميشه يارو همراه و پشتيبان جوانان ورزشكار شهرمان هستيد

 24. ناشناس گفت:

  0

  0

  خیلی با حالی
  الفاظی که بکار بردی واسه موکلینی که وکیلشان دکترجعفر پور هست خنده داره
  درایت. تدبیر. مثبت??
  موفق باشی

 25. مهدی نامدارزادگان گفت:

  0

  0

  هم جناب دکتر جعفر پور و هم جناب خادمی را انسان هایی شفاف و به دور پرده پوشی از مردم می دانم. ای کاش خیلی از مدیران و مردمان ما نیز چنین بودند. بی شک اوضاع و احوال ما به ز این بود بسیار

 26. دبیراموزش وپرورش گفت:

  0

  0

  دیده ی بیدار و امیدوار مردم همیشه و در همه حال به مسئولان متعهدی دوخته شده است که با شور و شعف و حس تعهد و مسئولیت ، ضمن انجام وظیفه ، در صدد تحقق پاسخگویی به انتقادات مردمی، مجدانه تلاش می ورزند. اهتمام مستمر و گام های استوار و مطمئن جناب آقای دکتر جعفر پوردر مسیر پیشبرد، پیشرفت و ارتقای اهداف و آمال عالی لارستان بزرگ، بسی شایسته ی تقدیر و تشکر است. به پاس این شرافت و فضیلت واقدامات دلسوزانه وپیگیریهای متعهدانه ایشان و مدیر دفتر ایشان جناب آقای خادمی در طول مدتی که در کسوت معلمی در شهر خنج افتخار خدمت داشتم و پیوسته مشکلات فرهنگی را با ایشان مطرح و‌ حل و فصل میکردم، در زمینه امور فرهنگی ، بر خود لازم میدانم از برخورد انسان دوستانه وخداپسندانه این نماینده مردمی و مدیر دفتر ایشان یاد کنم و بعنوان کسی که چند سالی مهمانشان بودم از ایشان تشکر کنم و از بیان خدمات و خوبی هایشان غافل نباشم.

 27. آموزش و پرورش گفت:

  0

  0

  بسی شایسته است به پاس تلاش‌ها و زحمات مستمر شما جناب آقای دکتر جعفر پور و مدیر دفتر گرامیتان جناب آقای خادمی

  در راستای توسعه و پیشرفت همه جانبه،

  نهایت سپاس و قدردانی خویش را خدمت شما ابراز داریم.

 28. ج- ج گفت:

  1

  0

  جناب خادمی اگر بیلان کار یک نماینده از یک شهرستانی چون خنج این است که باید به شما بگوییم نسبت به مردمان خنج کم لطفی می کنید.
  در مقاله جناب عباسیان بحث عدم هم گرایی و عدم استفاده از نیروهای جوان وکارامد منطقه ونیروسوزی بود و این نوشتار شما اگر در جوابیه جناب عباسیان است باید بگویم هیچ ربطی به همدیگر نداشته است.

 29. ناشناس گفت:

  0

  0

  درود خدا بر منادیان حق و حقیقت ، وحدت و صدق.
  تلاش همگی ،سمت و سوی ارتقاء دارد.
  قطعا نمایندگان سابق ،اهدافی بجز خدمت نداشته،تلاش در این راستا داشته اند.
  کاندیدهای آتی هم با هدف خدمت ،به این عرصه وارد خواهند شد.
  آیا از تجارب آنها پس از اتمام وکالت ، کماکان استفاده می شود؟
  تعهد و نگاه به کلّ حوزه انتخابیه ، استحکام وحدت ،را بعینه در دیدگاه های جناب دکتر دیدیم.
  امیدوارم بگونه ای رفتار کرده باشیم که فرزندان به رشد رسیده مان که به استقلال رسیده و میرسند، دل زده از اصل نباشند..
  فقط مساحت یک شهرستان گویای بزرگیِ آن شهرستان نیست.
  همت والای شما را میخواهد.
  دلزده نکنیم ،خادمانی که کمر بخدمت بستند اما همه انتظاراتمان را نتوانستند برآورده کنند.
  در توسعه منطقه ،از همه نیروهای کار آمد بهره گیریم.

 30. ناشناس گفت:

  1

  0

  جناب اقای سهراب خادمی به عنوان یک شهروند باشناختی که ازشما دارم شمارا انسانی شریف پاک دست باصداقت خستگی ناپذیر و خدمتگزار مردم میدانم . فامیل شریفتان کاملا بامسمی است. خادم بودن بدون طمع پست ومقام و منافع وعواید مادی امروزه درکمتر کسی یافت میشود. خیلی ها با وعده و وعید کاندید موردنظرشان ، با امیدوطمع رسیدن به موقعیت وجاه ومقام وقدرت ومنافع مادی ، حمایت کرده ومیکنتد. خداروشکر اطرافیان ونزدیکان وحامیان واقعی نماینده محترم دکترجعفرپور شخصیت های موجه وقابل اعتماد پاک ومقبول ومحبوب ازهمان ابتدا انتخابات دوره اول ودوم بدون طمع وچشمداشت حمایت کردند ودرخدمت بوده اند وهمچنان همراه ودرخومت مردم هستند . برای پیگیری کارها بارها بارها شنیده ایم درجریان بوده ایم که زمینی مسیر راه تهران خنج خنج تهران راباتمام خطرات وخستگی ها شبانه ویاطی روز طی کرده ومیکنید . رفت وآمدهای پرمخاطره زمینی بدون هزینه کردن بلیط هواپیما دوری ازخانواده به عشق خدمت درشما قابل تحسین هست . اجرتان باخدا. متن شما راخواندم خلوص وصداقت وتقوی در کلام شما -برخلاف برخی نوشته های کینه توزانه وناگاهانه اهل قلم واهل رسانه وبرخی اعضای تندرو گروههای مجازی، – موج میزد. درود برشما. جناب آقای خادمی طبق کتاب شهیدمطهری ، جاذبه ودافعه داشتن درمورد تمام رهبران الهی وشخصبت های اجتماعی وسیاسی درتمام اعصار یک امر طبیعی بوده هست وخواهدبود. جاذبه صددرصدی شک برانگیزهست. پیامبران هم مخالف داشتند . رهبران الهی اجتماعی سیاسی هم موافق ومخالف داشته اند. درکل حوزه انتخابیه لار خنج گراش اوز بیرم وبنارویه و وووووووو هم انسانهای فهیم وآگاه وقدرشناس زحمات دکتر جعفرپور ودیگر مسئواین خدمتگزار وجود دارند هم منتقدین دلسوز وخیرخواه که مشورت میدهند انتقادمیکنند پیشنهاد میدهند هم انسانهای ناآگاه به مسائل و بی انصاف وجاه طلب ومنفعت طلب وسیاسی کار ومعلوم الحال. واکثریت مردم فرق اینها راخوب میدانند. وبرای آنهایی هم که نمی دانند کلام برحق شما وامثال شما ، راهنما وروشنگر خواهد بود. امید است درهفته وحدت همدلی ها برپایه ایمان وتقوی برای توسعه وپیشرفت کل منطقه بیشتر شود .
  والسلام علی من اتبع الهدی . اللهم وفقنا لما تحب وترضی

 31. ناشناس گفت:

  0

  0

  سلام و درود الحق و النصاف اگه بخواهيم نكته نظرات جناب خادمي را مورد نقد و بررسي قرار دهيم چيزي به جز واقعيت نبود حتي خيلي از موارد مثبت ديگر هم بيان نفرمودن مثلا توجه ويژه به روستاييان و بازديد مرتب از تمام حوزه انتخابية و بررسي مشكلات نقطه به نقطه حوزه خود و

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان