میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در19 ژانویه 2021 ساعت 3:38 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 6 دیدگاه 315 بازدید

 یک گام دیگر برای ساختِ «بیمارستان تامین اجتماعی» در لارستان

یک گام دیگر برای ساختِ «بیمارستان تامین اجتماعی» در لارستان

مدیر کل درمان تامین اجتماعی استان فارس با معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان دیدار و گفتگو نمود.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان، دکتر امیری مدیر کل درمان تامین اجتماعی استان فارس با جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در محل فرمانداری دیدار و گفتگو نمود.

در این نشست که شهردار، رییس شورا، جمعی از روسای ادارات شهرستان و همچنین اعضای هیات امنای بیمارستان تامین اجتماعی لارستان هم حضور داشتند، بر چگونگی اجرایی شدن عملیات ساخت بیمارستان تامین اجتماعی لارستان که قرار است به صورت مشارکتی توسط خیرین احداث و در ادامه توسط مدیریت درمان تامین اجتماعی استان فارس تجهیز و راه اندازی گردد؛ تاکید شد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در سخنانی ضمن ارائه گزارشی از وضعیت این شهرستان، از آمادگی مسئولین و مدیران شهرستان برای کمک به احداث بیمارستان تامین اجتماعی در این شهرستان خبر داد.

جلیل حسنی بر تسریع ساخت بیمارستان تامین اجتماعی لارستان تاکید کرد و از دستگاه های خدمات رسان بویژه شهرداری و نظام مهندسی خواست که کمال همکاری را با هیات امنای این بیمارستان داشته باشند.

در ادامه دکتر اکبر امیری مدیر کل درمان تامین اجتماعی لارستان نیز گزارشی از وضعیت خدمات درمانی تامین اجتماعی به شهروندان ارائه و از همت خیرین منطقه لارستان بزرگ در واگذاری زمین و در ادامه احداث ساختمان بیمارستان تامین اجتماعی لارستان تشکر کرد.

همچنین قنبرنژاد شهردار لار، نامدار رییس شورا، جمعی از روسای ادارات و اعضای هیات امناء بیمارستان تامین اجتماعی لارستان نیز مواردی را مطرح کردند.


6 نظر

 1. مدینه صابری گفت:

  0

  0

  کاش مسئولین یک فکری هم برای بیمه های سلامت ایرانیان و دفتر چه های بیمه سلامت ایرانیان می کردند؛ چون این دفترچه ها به صورت محدود کاربرد دارند و هزینه های درمان آنقدر بالا است که مثلا رد داروخانه ها در بیشتر مواقع برخی داروها و حتی در مطب ها نیز در بسیاری مواقع به حساب نمی آیند و تامین نرخ آزاد درمان را برای بیمار کمرشکن می کنند.

 2. ناشناس گفت:

  1

  0

  شهرستانهای دیگه دولت براحتی هم درمانکاه و هم بیمارستان داره می سازه ، لار که خیر هم پایکار هستش هنوز مجوز ندادن و باید شبانه روز پیگیری بشه … این است حال و روز ما

 3. ناشناس گفت:

  2

  0

  هر چه داریم حاصل زحمات دکتر جعفرپور نماینده محترم مردم لارستان بزرگ است . خوشحال می شویم که در خصوص فعالیت های بزرگ پس از ایشان نیز اطلاع رسانی شود که در لار چه میزان پروژه مهم و راهبردی همانند درمانگاه تأمین اجتماعی که پیش زمینه ساخت بیمارستان است انجام شده

 4. لاری اصیل گفت:

  0

  1

  هرجه مشکل داریم نتیجه عملکرد جعفر پور است همه اش به فکر رقابت ومخالفت با شهرستانهای مجاور بود ودنبال کارهای اساسی وزیر ساختی در منطقه نبود مردم شهرستانهای اطراف را نسبت به لار بد بین کرد

  • ناشناس گفت:

   1

   0

   گرفتن مجوز بیمارستان تامین اجتماعی کار هرکسی نیست.اون هم در اوایل دوران نمایندگی

 5. ناشناس گفت:

  0

  0

  ادم وقتی تخصص نداشته باشه از یک کارشناس خبره استفاده میکنه نه ادم هایی که در جوانی هم نام و نشانی نداشتند چه برسه به پیری انها حال چه داداش ادم باشه چه دوست برادر اومدی کار کنی مثل نماینده جدید جناح و باند لارستان را بیچاره کرد تازه گفته سه سال دیگه میخواد برگرده نه روت میشه بازم بیایی

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان