میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در17 ژانویه 2017 ساعت 12:40 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 2 دیدگاه 543 بازدید

۲ میلیارد تومان از رفع تصرف زمین‌ها در جیب بیت المال

photo_2017-01-17_12-38-38مدیر کل راه و شهرسازی لارستان خبر داد

بیش از ۲ میلیارد تومان از محل رفع تصرف زمین‌ها به بیت المال بازگشت

روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی لارستان: مهندس محمدرضا باقری فرد مدیر کل راه و شهرسازی لارستان از تازه ترین اقدام در خصوص رفع تصرف ۱۵ هزار و ۷۹۷ متر مربع از اراضی ملی در شهرهای گراش و اوز خبر داد.

باقری فرد با بیان اینکه «برخی زمین خواران خود را وارث زمین و املاک دولت می دانند، حال آنکه این زمین ها برای تحقق اهداف دولت است» تصریح کرد: هدف دولت تأمین رفاه و آسایش ملت است و علی‌رغم اینکه این رفع تصرفات بسیار پر دردسر، وقت گیر و پرمشغله است و نیاز به پیگیری های حقوقی دارد تا بتوان بخشی از اراضی تصرف شده را به دولت برگرداند اما به طور جدی و دقیق در خصوص این اراضی دولتی که از لحاظ اداری در چارچوب کار ما تعریف شده است پیگیری می کنیم تا بتوانیم آن ها را حفظ نماییم.

وی با تشکر از همکاری نهادهای حقوقی و قضایی، خاطرنشان کرد: در تازه ترین اقدام توانسته ایم میزان ۱۵ هزار ۷۹۷ متر مربع از اراضی ملی واقع در شهرهای گراش و اوز را که بیش از ۵ سال از تصرف آنها توسط افراد سودجو می گذشت با همکاری محاکم قضایی و صدور حکم خلع ید و قلع و قمع، به مالکیت دولت برگردانیم.

44021

باقری فرد با اشاره به اینکه از این میزان، ۷۸۹۷ متر مربع از اراضی ملی مربوط به شهرستان گراش بوده است، ادامه داد: در پی گشت‌زنی های یگان حفاظت این اداره کل در اراضی ملی شهر اوز مشخص شد که میزان ۷۹۰۰ متر مربع از اراضی ملی به صورت کشت جو و گندم در تصرف اشخاص بود.

وی با اعلام بازگشت ۲۲ میلیارد و ۴۸۱ میلیون ریال در قالب این رفع تصرفات به بیت المال، افزود: عزم این اداره کل در رفع تصرف از اراضی ملی حتی اگر سالیان سال هم در اختیار متصرفین باشد جدی بوده و با توجه به اینکه سرمایه های ملی مربوط به آحاد مردم و نسل آینده است حفاظت از این نعمت‌های خدادادی را بیش از پیش دنبال می کنیم.


2 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  چه كسي جرات دارد در لارستان بزرگ رمين خواري كند . هوم هوم كي بود در بچه گي خاك خواري مي كرد ؟ اخه زمين را نمي شود خورد . ادرس اشتباه داده بودند تا ما خاك خواران را نيابيم و يافتيم و به نفع مردم خاك ها را ضبط كرديم هوم هوم. تمام اين كودگان براي اينكه عادت بد خود را از دست بدهند در شيرخوارگاه اموزش مي بينند.

 2. دوست گفت:

  0

  0

  این حرفها صد من یک غاز است
  آمده اند ابتدای زمینهای دولتی واقع در خارج از محدوده شهر را تابلو زده اند تا به این وسیله حد و مرز آن را مشخص نمایند و اسم آن را گذاشته اند رفع تصرف.!!!
  رفع تصرف در آوردن زمین از ید کسانیست که برای زمینهای دولتی سند گرفته اند که چون پای …گیر است اداره راه جرات ورود ندارد و شاید هم اگر ورود نکند منافع برخی افراد؟؟؟؟ بهتر تامین گردد

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان