میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۲ ق.ظ سرویس:اجتماعی, عناوین اصلی 3 دیدگاه 507 بازدید

۳۳پزشک متخصص جدید به جمع پزشکان لارستان افزوده شدند

۳۳پزشک متخصص جدید به جمع پزشکان لارستان افزوده شدند

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان شامگاه دوشنبه ۲۶ آذرماه ۹۷ آیین استقبال از پزشکان متخصص با حضور مدیران ارشد شهرستان در محل سالن همایش های هتل جهانگردی برگزار شد.

در این مراسم دکترکریمی رئیس دانشکده علوم پزشکی لارستان با اشاره به حضور پررنگ متخصصین در شهرستان گفت با تلاش های معاونت درمان در زمینه جذب پزشک، دانشکده لارستان موفق شده است نسبت به دانشکده های هم تراز خود تعداد بیشتری از متخصصین را جذب نمایدکه در این بین بنا به درخواست عموم مردم یک متخصص رادیولوژی زن نیز دیده می شود.

در پایان دکتر کریمی برای پزشکان متخصص که شهرستان لارستان و خنج را به عنوان محل خدمت خود انتخاب کرده اند آرزوی موفقیت کرد وگفت: دانشکده علوم پزشکی به طور تمام قد در زمینه خدمت رسانی به پزشکان ایستاده است تا شرایط را به گونه ای فراهم کند که  پزشکان بتوانند خدمات درمانی مناسب به شهروندان ارائه نماید و اوقات خوبی را در این شهرستان سپری نمایند.

در ادامه این مراسم مهندس جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان لارستان با اشاره به قدمت تاریخی شهر لار و وسعت منطقه، لارستان را به عنوان شهرستانی که دارای پتانسیل های زیادی در زمینه درمانی است معرفی کرد و گفت: منطقه لارستان با توجه به حضور خیرین و نیک اندیشانی که با درایت و توان مالی خود در زمینه های مختلف بهداشتی، درمانی، ورزشی، و اجتماعی تلاش می کنند توانسته مراکز مختلف بهداشتی و درمانی را در خود جای دهد و بستری برای حضور متخصصان مختلف باشد که امیدواریم با افتتاح پروژه های مختلف درمانی دیگر همچون کلینیک فوق تخصصی هاشمی زاده و ساختمان پردیس علوم پزشکی این بستر ارتقا یابد.

دکتر مجید اکبرزاده معاون درمان دانشکده نیز ضمن خیرمقدم به پزشکان متخصص از حسن انتخاب پزشکان قدردانی کرد و گفت: تیم درمانی دانشکده با فراهم نمودن امکانات مورد نیاز درمانی و رفاهی برای متخصصین شرایط را به گونه ای فراهم می کند که پزشکان در طول خدمت خود احساس رضایتمندی را داشته باشند و با اطمینان خاطر خدمات درمانی مناسب را ارائه کنند.

گفتنی است در این مراسم مظفری مسئول دفتر نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و حاج محمود مغولی به نمایندگی از خیرین ضمن خوش آمدگویی به پزشکان متخصص، هر کدام توضیحاتی در خصوص شهر لار و حوزه فعالیت خود به آنان ارائه نمودند.

در پایان مراسم نیز به رسم یادبود هدایایی به پزشکان متخصص جدید الورود اهدا شد.


3 نظر

 1. ناشناس گفت:

  1

  0

  دانشگاهی که فقط اسمش پزشکی به درد … میخورد
  و اینکه این ۳۳ نفر اسم ندارند؟
  و اینکه اینا با احتساب پزشکای لاری مثل دکتر اعتادی بوده یا نه؟؟؟
  در کل عوام فریبی خوب نیست آقای منشی

 2. ناشناس گفت:

  2

  0

  پزشکان طرحی که میان رو مردم لار آزمایش می کنند .یاد می گیرند و از لار میرند. دریغ از یک پزشک با تجربه

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان