میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در28 آوریل 2014 ساعت 6:36 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 1,276 بازدید

۳۸ مصوبه، حاصل حضور استاندار در شورای اداری گراش

۳۸ مصوبه، حاصل حضور استاندار در شورای اداری گراش

گريشنا: ۳۸ مصوبه استانی حاصل ۶۵ درخواست فرمانداری گراش بود. جلسه مشترک شورای اداری و برنامه‌ریزی استان و شهرستان گراش شنبه ۶ اردیبهشت در سالن سالن اجتماعات دانشکده علوم پزشکی گراش برگزار شد. مهمترین مصوبات این جلسه تاکید بر ارتقا ارد به شهر و فداغ به بخش بود.

به گزارش حجت عابدی، اصغر فرودی فرماندار شهرستان گراش، از تصویب بیش از ۳۸ پروژه در حوزه‌های عمرانی، کشاورزی، صنعتی، آموزشی و پرورشی، ورزشی و اداری در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه شهرستان که با حضور دکتر سید محمد احمدی استاندار فارس و مدیران کل استان تشکیل شده بود خبر داد. فرودی گفت: «در سفر استاندار فارس و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان به شهرستان گراش، بیش از ۳۸ مورد از مسائل و مشکلات شهرستان مورد تصویب قرار گرفت که امیدواریم با پشت‌کار و پی‌گیری مسئولین دستگاه‌های اجرایی شهرستان بتوانیم به زودی شاهد افتتاح و بهره‌برداری از برخی پروژه‌ها باشیم.»

13920206-Shora-Edari

آب‌رسانی به دهستان فداغ به طول ۴ کیلومتر، تامین ساختمان اداری صنعت، معدن و تجارت، احداث شبکه فاضلاب شهر گراش، ۷ کیلومتر خط انتقال آب‌رسانی به بخش ارد، سامان‌دهی گلزار شهدای بخش ارد و دهستان‌های فداغ و خلیلی، راه‌اندازی مرکز خرید گندم در بخش مرکزی، تکمیل بزرگ‌راه امام علی (ع) محور گراش – لار در قالب رفع نقاط حادثه‌خیز، ایجاد ناحیه صنعتی در ارد و فداغ، احداث جاده ورودی دهستان فداغ، فنس‌کشی زمین چمن گراش، احداث کمربندی شرقی و غربی ورودی از سمت اوز و لار، احداث بند خاکی و اجرای طرح آب‌خیزداری ۴ گانه فداغ، تکمیل مدرسه زینل‌آباد و اتمام پروژه‌های مقاوم‌سازی در گراش و بخش‌های تابعه، تکمیل ساخت جایگاه ورزشگاه شهداء گراش، گازرسانی به ارد، فداغ و خلیلی از جمله مصوبات جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه شهرستان گراش از جمله این مصوبات‌اند.

فرودی همچنین از استقرار اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نمایندگی فنی و حرفه‌ای و راه‌اندازی صندوق مهر امام رضا (ع) در شهرستان گراش خبر داد.

وی ارتقاء اداره تبلیغات اسلامی، راه و شهرسازی، ورزش و جوانان و فرهنگ و ارشاد اسلامی را از دیگر مصوبات جلسه‌ی شورای اداری و برنامه‌ریزی شهرستان گراش عنوان کرد.

نماینده دولت در شهرستان گراش از پی‌گیری ارتقاء دهستان فداغ به بخش و راه‌اندازی شهرداری در بخش ارد خبر داد و گفت: «ارتقاء دهستان فداغ به بخش و راه‌اندازی شهرداری در بخش ارد مهم‌ترین خواسته مردم این منطقه است که امیدواریم هر چه سریع‌تر با پی‌گیری‌های حوزه معاونت سیاسی استانداری به تصویب هیات محترم دولت برسد.»

همچنین فرماندار گراش گفت: «۳۰ مورد از تقاضاهای شهرستان به صورت کتبی و جداگانه تقدیم استاندار شد و دستورات لازم صادر شد که امید است مدیران ادارات موارد مطرح شده را تا حصول نتیجه قطعی پیگیری نمایند.»


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان