میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در30 ژانویه 2017 ساعت 1:44 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 483 بازدید

۶۰ میلیارد تومان، سهم خیّران در توسعه راه‌های منطقه

photo_2017-01-30_13-41-58مدیر کل راه و شهرسازی لارستان خبر داد

۶۰ میلیارد تومان، سهم خیّران در توسعه راه‌های منطقه

روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان: مهندس محمدرضا باقری فرد مدیر کل راه و شهرسازی لارستان از حمایت ها و مشارکت خیرین در حوزه راه و شهرسازی تمجید کرد و اظهار داشت: بیش از ۶۰۰ میلیارد ریال سهم خیرین و نیک اندیشان در توسعه جاده های منطقه است.

باقری فرد با اشاره به فعالیت های صورت گرفته در این اداره کل در عرصه راهسازی و پل سازی، ضمن بیان ویژگی های کار ارزشمند خیرین گفت: یکی از این ویژگی ها، خدمت در راه خداست و دیگری نیازسنجی درست عمل است؛ این خیرین کسانی هستند که با درک درست از نیاز امروز، و اهمیت دادن به سلامت مردم با فراهم کردن جاده های ایمن چنین خدمتی را برای همنوعان خود انتخاب کرده اند.

مدیر کل راه و شهرسازی با تأکید بر اینکه مشکلات نمی‌تواند جلوی اقدامات مثبت خیرین را بگیرد، افزود: با عنایت خداوند متعال، شاهد این هستیم که نشاط در خیرین منطقه وجود دارد و در این مسیر روشن با همدلی برای داشتن جامعه ای آباد حرکت می‌کنند. وی یکی از اولویت های مجموعه اداره کل را تکریم خیرانِ نیک اندیش عنوان کرد و گفت: همپای فعالیت آن عزیزان، ما نیز با دغدغه ای بیش از گذشته به دنبال ایجاد بستر برای مشارکت خیرین در عرصه عمران راه ها هستیم.

وی با بیان اینکه به همت خیرین، شهرهای تابعه ی این اداره کل به پایلوت فعالیت های خیرخواهانه راهسازی تبدیل شده است، تصریح کرد: تاکنون در بخش راه، به میزان ۱۴۰ میلیارد ریال از مشارکت خیران و با نظارت شخصی این بزرگواران به مرحله ی بهره برداری رسیده و یا مراحل اجرایی و اتمام خود را سپری می کند و ۴۶۰ میلیارد ریال از آن نیز در فاز مطالعاتی خود قرار دارد.

باقری فرد ادامه داد: این خیرین در شهرهای لار، خنج، گراش، جویم، لامرد و اوز با هدف کاهش تلفات در جاده ها هزینه کرده اند که البته بر اساس معارف دینی هر کس اثر نیکی را بنیان گذارد نسبت به آن کارها تا هر زمان که آثار خدمتش بماند مأجور خواهد بود.

مدیر کل راه و شهرسازی لارستان در پایان از مردم دلسوز منطقه که در راستای آگاهی‌بخشی شایسته در این پدیده مبارک گام های اثربخشی برداشته اند تقدیر کرد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان