میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۹:۴۱ ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 137 بازدید

۹۷ میلیون تومان؛ کمک تازه نیک اندیشان اوزی به بیمارستان امیدوار

۹۷ میلیون تومان؛ کمک تازه نیک اندیشان اوزی به بیمارستان امیدوار

خیرین بخش اوز با اختصاص مبلغ ۹۷۰ میلیون ریال به بیمارستان این بخش، در جهت تجهیز و بازسازی این مرکز همت گماشتند.

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی لارستان، دکتر وحید شمسایی رئیس بیمارستان امیدوار با اعلام این خبر افزود: بر اساس نیاز سنجی های انجام شده مشخص شد که در بخشهایی از جمله اتاق عمل، زایشگاه و دیالیز با کمبود تجهیزات روبرو هستیم. طی جلسه ای با خیرین مسئله را مطرح نموده که مقرر شد مبلغ ۵۶۰ میلیون ریال جهت تجهیز بخشهای مذکور در اختیار بیمارستان قرار گیرد.

وی در ادامه افزود: با تامین اعتبار مورد نیاز، تجهیزات بیمارستانی از جمله دو تخت اتوماتیک بخش دیالیز، یک دستگاه دی سی شوک برای اتاق عمل و ۲ کات نوزاد برای زایشگاه خریداری شد.

رئیس بیمارستان امیدوار اوز اذعان داشت: در ادامه نیازسنجی های انجام شده و همچنین رایزنی های صورت گرفته با خیرین با هدف ایجاد شرایط محیطی مناسب جهت افزایش ماندگاری پزشکان، هزینه مورد نظر جهت گازکشی پانسیون این عزیزان با اعتباری بالغ بر ۴۱۰ میلیون ریال نیز از سوی هیئت امنای این بیمارستان تامین گردید.

دکتر شمسایی در پایان از خیرین به عنوان بازوی توانمند ارگانهای دولتی خصوصا بخش بهداشت و درمان در منطقه یاد کرد و اظهار داشت: سازماندهی کمک های مردمی با هدف رفع نیازمندی های بیمارستان ها و ایجاد رفاه بیشتر برای مردم منطقه از اولویت های دانشکده علوم پزشکی لارستان می باشد و به جد باید گفت که همت و تلاش خیرین منطقه مثال زدنی است.


1 نظر

  1. لارستانی گفت:

    0

    0

    به امید. هر چه. زودتر. که این بخش. بزرگ. ومستحق. ارتقا. پیدا. کند. اوز. در حد. وقواره. یک. شهرستان. است. وسالهاست که. باید. ارتقا. پیدا کند. اینشالله

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان