میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در9 فوریه 2015 ساعت 12:19 ق.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده بدون دیدگاه 978 بازدید

عمر شهرداري «اوز» به ۶۰ سال رسيد

eeعمر شهرداري «اوز» به ۶۰ سال رسيد

حميرا نامدار/ اوز: به مناسبت شصتمین سال تاسیس شهرداری اوز با حضور جمع کثیری از مردم علاقمند، فرمانداران لارستان و گراش، شهرداران منطقه لارستان، امام جمعه لار و اوز، بخشدار، روسای ادارات و معتمدین روز پنجشنبه ۱۶ بهمن امسال در سالن پروین اعتصامی دانشگاه پیام نور اوز به صورت با شکوهی برگزار شد.
پس از تلاوت قرآن و سرود جمهوری اسلامی ایران و اجرای کلیپ اوز سپس حاج شیخ عبدالعزیز قاضی زاده امام جمعه اوز ضمن خوش آمد گویی و تبریک دهه فجر و بیان استعدادهای این شهر و شهرداری بیاناتی ایراد نمود.
جعفر راستگو ریس شورای اسلامی اوز با ابراز خشنودی و تبریک به شهرداری و این که اوز با قدمت ۶۰ سال سابقه شهرداری جا دارد به شهرستان شدن ارتقاء پیدا کند اظهار امیدواری کرد.
نجیب زاده فرماندار ویژه لارستان نیز در این مراسم ضمن اشاره به این که بعد از انقلاب پیشرفت های زیادی داشته ایم افزود: حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن و هر چه باشکوه تر برگزار کردن آن ضروري است. وی گفت: قدمت تشکیل شهرداری اوز زياد است و از كنار اين موضوع نمي شود به راحتي گذشت و باید افتخار کنید که یک اوزی هستید. فرماندار لارستان افزود: جمعیت ما ترکیبی از شیعه و سنی است که با وحدت و برادری در کنار هم زندگی می کنند و این را مدیون علما و روحانیون مان در منطقه هستیم.
در ادامه جلسه محمدعلی پیرزاد یکی از سرپرستان پیشکسوت شهرداری تاریخچه شهرداری را تشریح کرد.
آخرین سخنران نوید خادم پور شهردار اوز بود که با تشکر از حضار و با اشاره به کارهای انجام شده برای زیباسازيی شهر اعلام کرد که شهرداری در همه حال و با کمک مردم آماده خدمتگزاری به شهر است.
این مراسم با اجرای برنامه های متنوع هنری هنرمندان گروه اناشید اوز، موسیقی و شعر اوز توسط آرش امیدوار، گروه موسیقی سنتی ایراهستان لار و همچنین بیان اشعار طنزی توسط راشد انصاری (خالو راشد) طنر نویس و روزنامه نگار مشهور ادامه يافت. اهدای لوح و تندیس به شهردار اوز، سایر شهرداران و مقامات مسئول شهر و صرف شام پابان بخش مراسم بود.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان