میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در10 فوریه 2015 ساعت 6:55 ب.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده بدون دیدگاه 1,846 بازدید

۲۲ بهمن رستاخيز بيعت با ولايت است/ بيانيه دعوت مردم لارستان به راهپيمايي ۲۲ بهمن

rahpeymai۲۲ بهمن رستاخيز بيعت با ولايت است/ بيانيه دعوت مردم لارستان به راهپيمايي ۲۲ بهمن

يك روز پيش از ۲۲ بهمن مسئولان ارشد لارستان به همراه سيد محمدحسن آيت اللهي فرزند مرحوم آيت الله سيدعبدالعلي آيت اللهي و حوزه علميه لارستان از مردم براي شركت در راهپيمايي اين روز دعوت كردند. متن بيانيه دعوت آنها به شرح زير است:

مردم شریف، ولایی و همیشه در صحنه منطقه لارستان بزرگ

بار دگر دهه پرفروغ انقلاب اسلامی ایران فرا رسید و بار دیگر خاطره های امواج بی کران و خروشان توده های انقلابی مردم ایران که به نفخه ی مسیحا نفسی از تبار خدایان پاکی و خلوص به اوج قله های کمال خواهی رسیده بودند، زنده شد. خاطره هایی از جنس ایثارها و فداکاری ها تا بیافرینند محشر کبرایی که از غیب و شهود ازلی برخاسته بود و از مخزن الهی حق مشکبار بود و بستند دفتری را که به قرن ها مشحون از ظلم و بی دادگری بود و گشودند بهاری را که لاله های گلگونش فضای سرد و یخ زده بهمن را به روز بیست و دویش عطرآگین و فرح زا کردند تا ببالیم که ما اسلامی هستیم، ایرانی هستیم و استقلالمان را به کمالش ارج نهیم و خود رقم زننده ی کمال مطلوبش.

اکنون پس از گذشت سی و شش سال از آن محشر کبری، بار دیگر همان خاطره ها را و همان عظمت و شکوه و کمال خواهی را پرجوش و خروش و در ولایت عظمای عظیم الشأنی از تبار همان پاکان که به قول حضرت آیت الله العظمی آیت اللهی(ره) ملهم از غیب و شهود است با بیعتی دگر به سراپرده ی انظار جهانیان می آوریم که بگوئیم و فریاد برآوریم که وساوس خناسان و دسیسه های دیوان و ددان منطقه ای و فرا منطقه ای نتوانند ما را به زانو درآورند که راهمان همان راه انبیاء و اولیاءالله است که راهمان همان راه خمینی کبیر (ره) و خلف صالحش امام خامنه ای (مدظله العالی) است. که استوار ایستاده ایم چون کوهی به عظمت ایران عزیز.

پس بیایید ای دوستان و یاران ولایت «علوی» گرد هم آییم ویک دل ویک جان یوم الله بیست و دو بهمن را روز رستاخیز بیعت با ولایت سازیم از همه اقشار، زن و مرد، پیر و جوان و از همه و همه. بگوئیم که لار و لارستان بزرگ هنوز بیدار است، هنوز سلحشور است، هنوز سر به فرمان ولایت عظمی دارد وتا رؤیای شوم و نااستوار خناسان و دسیسه گران را به طوفان عظمت کمال خواهی خود سپاریم وایران اسلامی عزیز و ولایتش را پیوسته و بایسته پشتیبان باشیم و بار دیگر مشکبارش سازیم از عطر مشک مخزن الهی حق.

وعده ما : چهارشنبه راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن ساعت ۹:۳۰ صبح

والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته

سید مجتبی نوربخش، امام جمعه لارستان/ سید حسن آیت اللهی/ دکتر جمشید جعفرپور، نماينده مردم لارستان، خنج و گراش/ علي اكبر نجيب زاده، فرماندار فرمانداري ويژه لارستان/ سيد علي اكبر موسوي، مدير حوزه علميه علي ابن ابيطالب (ع) لارستان/

 

 

 


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان