میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در12 مارس 2015 ساعت 7:06 ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 986 بازدید

۲۲ كيلومتر از جاده «زاهد محمود» با حضور معاون وزير و باهزينه ۱۰ ميليارد تومان افتتاح شد

۲۲ كيلومتر از جاده «زاهد محمود» با حضور معاون وزير و باهزينه ۱۰ ميليارد تومان افتتاح شد

با حضور معاون راه روستایی وزارت راه و شهرسازی، فرماندار ،نماینده مردم و مدیر کل راه لارستان، راه روستایی زاهد محمود لارستان به طول ۲۲ کیلومتر افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ در مراسمی باحضور سید حسین میر شفیع معاون راه روستایی و سرپرست معاونت حقوقی و امور مجلس وزارت راه و شهرسازی، مهندس مجید برات لو مشاور وی، علی اکبر نجیب زاده معاون استاندار و فرماندار فرمانداري ویژه لارستان، دکتر جمشید جعفر پور نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی، مهندس داریوش نصر مدیر کل راه و شهرسازی لارستان، ماشالله ثمری بخشدار مرکزی و قشرهای مختلف مردم روستاهای زاهد محمود و اوه، راه روستایی زاهد محمود لارستان به طول ۲۲ کیلومتر افتتاح و به بهره برداری رسید.

rah

در حاشیه این مراسم سید حسین میر شفیع معاون راه روستایی و سرپرست معاونت حقوقی و امور مجلس وزارت راه و شهرسازی در سخنانی اظهار داشت: یکی از برنامه های وزارت راه و شهرسازی این است که روستاهای بالای ۵۰ خانوار از راه آسفالته برخوردار باشند که روستای زاهد محمود لارستان نیز یکی از همین روستاهاست.

وی گفت: با توجه به کمبود اعتبارات و محدودیت زیاد، اما با تلاش و پیگیریهای مسوولین شهرستان، نماینده مردم و مدیر کل راه و شهرسازی لارستان، این اداره کل مصمم شد و این پروژه را به اتمام رسانید.

میر شفیع در پایان خاطر نشان کرد: هنوز بیش از ۶۰ کیلومتر راه نیمه تمام روستایی در منطقه لارستان وجود دارد که

می بایست این راهها نیز هرچه سریعتر به بهره برداری برسد.

در ادامه مهندس داریوش نصر مدیر کل راه و شهرسازی لارستان هم در خصوص مشخصات فنی ای پروژه گفت: طول این مسیر ۲۲ کیلومتر با عرض رویه ۶ متر می باشد.

وی ادامه داد: برای اجرای این طرح ، ۳۴هزار و ۶۰۰ متر مکعب خاکبرداری،۲۵۴هزار و ۷۰۰ متر مکعب خاکریزی ، ۲۳هزار و ۳۰۰  متر مکعب زیراساس، ۸۳ دستگاه پل و ۸۰۰ هزار متر مربع سانتیمتر آسفالت ریزی انجام شده است.

مهندس نصر اظهار داشت: برای این پروژه افزون بر ۱۰۰ میلیارد ریال هزینه گردیده است.

درادامه دکتر جمشید جعفر پور نماینده مردم لارستان،خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی هم به ایراد سخن پرداخت.

اضافه می گردد که در این مراسم همچنین محمد زاهدی رییس شورای اسلامی روستا هم از مسوولین بخاطر ساخت این راه روستایی تقدیر و تشکر کرد و خواستاربهسازی و آسفالت  ۱۵ کیلومتر راه زاهد محمود – اوه شد.


1 نظر

  1. ناشناس گفت:

    0

    0

    تصویری از جاده نیست تا چگونگی اسفالت مشخص شود

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان