میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در27 دسامبر 2016 ساعت 1:39 ق.ظ سرویس:برگزیده ها 4 دیدگاه 1,511 بازدید

شهرداری لار به استقبال نوروز ۹۶ رفت

photo_2016-12-24_10-32-42نخستین جلسه ستاد تسهیلات نوروز در شهرداری

شهرداری لار به استقبال نوروز ۹۶ رفت

در نخستین جلسه ستاد تسهیلات نوروزی شهرداری لار بر زیباسازی ورودی‌های شهر و تأمین نیازهای اولیه مهمانان در بدو ورود به شهر تأکید شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری لار؛ در اولین جلسه ستاد نوروزی که با حضور شهردار، معاون عمرانی، مسئول حراست و مدیران واحدهای اجرایی در دفتر کار شهردار برگزار شد، بهینه‌سازی و زیباسازی ورودی‌های شهر، تأمین نیازهای اولیه مهمانان در بدو ورود و فراهم‌سازی شرایط لازم برای مسافران از جمله موارد مطروحه بود.

همچنین زیباسازی مسیرهای اصلی تردد مسافران، هرس درختان، نصب پارچه‌های رنگی، تکمیل روشنایی‌های شهر، و رنگ‌آمیزی تک لبه‌ها از مواردی بود که در این جلسه بر آن تأکید شد.

گفتنی است در این جلسه، نواز شریفی معاون عمرانی شهرداری لار به عنوان دبیر ستاد تسهیلات نوروزی این شهرداری معرفی شد.

 


4 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  معاون عمرانی شهرداری لار چه ربطی به تسهیلات نوروزی داره. باید یه آدم فرهنگی مسئولیت ستاد رو به عهده بگیره

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  بسه اقای شهردار. لطفا با مردم صادق باش. یادمونه تو اولین مصاحبه هات که چهار سال پیش همزمان با شهردار شدنت خوندیم گفتی ورودی لار در شان مردم لار نیست. هر دفعه هم که خبرنگارا و مردم ازت پرسیدن گفتی تا اخر سال دیگه بحث ورودی رو تموم می کنیم. اما الان دوره شهرداری شما رو به اتمامه و بازم داری وعده سر خرمن میدی. میدونیم که بازم مثل همیشه سرکاریم. پس یک بار به مردم راستشو بگو و صادق باش بگو نمیتونیم و خیال همه رو راحت کن.
  متاسفانه مسولین ما فقط حرف قشنگ زدن زدن بلدن. در شان مردم مال نیست. اون ورودی نیست که در شان مردم ما نیست بلکه […]

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  زیباسازی مسیرهای اصلی تردد مسافران، هرس درختان، نصب پارچه‌های رنگی، تکمیل روشنایی‌های شهر، و رنگ‌آمیزی تک لبه‌ها ……………….

  اینا همه برنامه هاتون واسه سال جدیده؟؟؟!!!! این همه ادم دور هم جمع شدید فکراتون رو رو هم گذاشتید که نهایتا بشه چهارتا رنگ امیزی تک لبه و هرس درخت ؟؟؟؟!!!! واقعا که وااسفا به این شهر و کسایی که میخوان مدیریتش کنن. نه ایده نویی نه فکری هیچ حداقل به خاطر خوش کردن دل مردم یک کار جدید هم نکردین. متاسفانه یک سری کارمند فسیل شده با مدیریت مجموعه مدیریتی که هیچ ایده ای ندارن. بعلاوه کارمندایی که فقط میخوان سر ماه حقوق بگیرن و هیچ چیزی به این شهر اضافه نمیکنن. چهار تا جوون هم که ایده و طرحی دارن وقتی میرن شهرداری اینقدر اذیتشون میکنن و به اصطلاح سر میدووننشون که از رفتن خودشون پشیمون بشن. واسه همینه که این شهر هیچ وقت پیشرفت نمیکنه و متاسفانه با سرعت خیلی زیادی افتاده تو شیب پسرفت. مدیر مجموعه هم که از خودش ایده و طرحی نداره و داره به صورت روزمره خودشو و کارمنداشو جلو میبره(شاید بهتره بگیم عقب می بره ).

 4. ناشناس گفت:

  0

  0

  اگر می خواهید لار زیبا گردد و بخشی از شکوه و عظمتی که لار در چند صدسال قبل داشته برگردد لطفا به هر نحوی که شده، پلی به طول پانصد متر که در ورودی شهر بین دو کوه قلعه قدمگاه و قلعه اژدها پیکر بوده و هنوز هم آثارش در جداره دو کوه هستش، باز سازی نمایید البته با نظر سازمان یونسکو، و در فازهای بعد باز سازی همان دو قلعه با مساعدت سازمان یونسکو

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان