میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در27 دسامبر 2016 ساعت 8:34 ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 684 بازدید

فرماندار لارستان خواستار ارتقای اداره استاندارد شد

estandardدر دیدار با مدیر کل استاندارد فارس

فرماندار لارستان خواستار ارتقای اداره استاندارد شد

مدیر کل استاندارد استان فارس با معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ مهندس مرتضی رهنما مدیر کل استاندارد استان فارس، با جلیل حسنی فرماندار لارستان در محل فرمانداری دیدار و گفتگو نمود.

در این نشست فرماندار در سخنانی اظهار داشت: اداره استاندارد می بایست جلوتر از تمامی ادارات شهرستان، تمامی امکانات و تجهیزات اداری و ساختمانش استاندارد باشد. حسنی همچنین بر لزوم استانداردسازی خدمات در دستگاه‌های اجرایی شهرستان تأکید کرد.

وی از مدیرکل استاندارد استان فارس خواست با توجه به اینکه این شهرستان دارای فرمانداری ویژه است، اداره استاندارد این شهرستان را تا سطح معاونت اداره کل ارتقا داده شود.

علی اصغر علی‌پور معاون برنامه‌ریزی فرمانداری ویژه لارستان هم در این دیدار خواستار تأمین خودرو و نیروی انسانی برای اداره استاندارد شهرستان و نگاه ویژه‌تر به این منطقه با توجه به وسعت زیادش شد.

مدیر کل استاندارد فارس نیز قول پیگیری در خصوص اجرایی کردن موارد مطرح شده از سوی فرماندار و معاون برنامه‌ریزی وی را داد. در این نشست همچنین مقرر شد که ورودی اداره استاندارد شهرستان هم بهسازی شود.

گفتنی است در این دیدار رحیمی نژاد رییس اداره استاندارد شهرستان نیز به همراه عسکری از کارشناسان این اداره حضور داشتند.


1 نظر

  1. ناشناس گفت:

    0

    0

    اداره های کارساز و بودجه اور را اداره کل کنید. این ادارات در شهرستان ها بیشتر جنبه تزیینی دارند. اداراتی مثل استاندارد تعیین کننده نیستند. اقای فرماندار در این چند ماه باقیمانده اگه عزمی دارید به اتفاق نماینده بر ادارات اصلی و محوری که با ارتقا به اداره کل میتوانند بودجه واقعی و درست و حسابی به لار بیاورند بگذارید.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان