میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۸ ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 427 بازدید

۳۱ میلیارد تومان از محل اعتبارات «توازن استان‌ها» برای پروژه‌های نیمه تمام شهرستان

فرماندار ویژه لارستان از تخصیص آن خبر داد

۳۱ میلیارد تومان از محل اعتبارات «توازن استان‌ها» برای پروژه‌های نیمه تمام شهرستان

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان گفت: ۳۱ میلیارد تومان از محل اعتبارات توازن استان‌ها به لارستان تخصیص پیدا کرده است.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی در نشست اعضای کمیته برنامه ریزی این شهرستان اظهار داشت: امسال ۳۱ میلیارد تومان اعتبار استانی از محل اعتبارات «قانون استفاده متوازن از امکانات کشور» برای اجرای پروژه های نیمه تمام این شهرستان اختصاص یافته که در ۱۸ فصل هزینه می شود.

وی بیان کرد: اولویت مهم هزینه کرد اعتبارات عمرانی شهرستان لارستان مربوط به تکمیل و اتمام پروژه های نیمه تمام سال های گذشته است.

فرماندار ویژه لارستان تصریح کرد: این اعتبارات در سر فصل های راه، حمل و نقل، تأمین آب شرب شهری و روستایی، ورزش و جوانان، بهداشت و درمان، کشاورزی، منابع طبیعی، صنعت و معدن، آموزش عمومی، اجرای زیرساخت‌ها و توسعه و اصلاح شبکه های آب، گردشگری، فرهنگ و هنر، دین و مذهب، امور عشایر، و توسعه خدمات شهری و روستایی هزینه می شود.

معاون استاندار فارس اتمام پروژه های نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی بالا را از سیاست های مهم دولت خواند و گفت: بر اساس مصوبات شورای برنامه ریزی و توسعه استان، اعتبارات مذکور برای اتمام ۹۳ پروژه نیمه تمام شهرستان با پیشرفت فیزیکی بالاتر توزیع می شود.

حسنی خاطر نشان کرد: امسال میزان اعتبارات قانون استفاده متوازن از امکانات کشور برای این شهرستان، ۴۸ در صد نسبت به سال گذشته رشد داشته است. البته باید توزیع این اعتبارات به صورت ویژه برای این منطقه پهناور لحاظ شود.

وی از مدیران شهرستان خواست که برای خدمت رسانی شایسته به مردم و جذب اعتبارات بیشتر و برای اجرای طرح ها و برنامه های مختلف با مدیران کل خود مذاکره کنند.

حسنی در پایان سخنانش بر نظارت مستمر بر پروژه های عمرانی توسط دستگاههای اجرایی و اعلام پیشرفت فیزیکی آن به دفتر فنی فرمانداری و تلاش در جهت جذب این اعتبارات تأکید کرد.

در ادامه مهندس کشکولی کارشناس معین شهرستان هم به ارائه گزارشی در خصوص نحوه توزیع سرفصل های اعتباری سال ۱۳۹۶ پرداخت. وی گفت: اعتبارات در قالب الزامات خاص و پیشنهادی شورای توسعه و برنامه ریزی استان توزیع شده است.

در پایان این جلسه پروژه های مصوب کمیته برنامه ریزی از محل اعتبارات استانی قانون استفاده متوازن از امکانات کشور در سال ۱۳۹۶ شهرستان لارستان، قرائت شد.


1 نظر

  1. لارستانی گفت:

    1

    0

    اسم این بودجه. توازن است. بنابرین برای پیشرفت متوازن ویک پارجه در کل منطقه تقسیم شود. وتنها در لار خرج نشود.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان