میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در2 فوریه 2017 ساعت 9:29 ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 660 بازدید

استانداری فارس از مرکز رشد فناوری لارستان تقدیر کرد

3e323برای برگزاری برنامه‌های هفته پژوهش سال جاری

استانداری فارس از مرکز رشد فناوری لارستان تقدیر کرد

استانداری فارس طی نامه ای از برگزار کنندگان هفته پژوهش و فناوری سال ۹۵ در  لارستان تقدیر کرد.

دبیری ستاد برگزاری هفته ی پژوهش و فناوری لارستان (هفته پایانی آذرماه) با شعار «پژوهش تقاضامحور و تجاری سازی فناوری، زیربنای اقتصاد مقاومتی» را مرکز رشد واحدهای فناوری بر عهده داشت.

برنامه های این هفته با همراهی فرمانداری ویژه لارستان و همکاری مرکز رشد واحدهای فناوری، مجتمع آموزش عالی، آموزش و پرورش، دانشکده ی پرستاری لار، دانشکده بهداشت اوز، مرکز آموزش علمی کاربردی هلال احمر و دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان برگزار شد.

برپایی سمینار آشنایی با سازو کارهای حمایتی پارک های علم و فناوری و مراکز رشد از کارآفرینی دانش‌بنیان و برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و کارآفرینی از جمله اقدامات انجام شده در این هفته بود.

لازم به یادآوری است که مرکز رشد واحدهای فناوری لارستان در دهه فجر سال گذشته، پس از حدود یک سال و نیم فعالیت اولیه، رسما آغاز به‌کار کرد. این مرکز با مدیریت مهندس فرزاد قناعت پور، زیر مجموعه پارک علم و فناوری استان فارس است و به عنوان نهاد حامی شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان  و با هدف تجاری سازی فعالیت‌های کارآفرینیِ دانش‌بنیان فعالیت می‌کند. مرکز رشد لارستان هم‌اکنون چند شرکت را تحت پوشش دارد و از هرگونه فعالیت کارآفرینیِ پژوهش محور با هدف رونق اقتصاد مقاومتی استقبال می‌کند.


1 نظر

  1. ناشناس گفت:

    0

    0

    تبریک میگیم به مدیریت پرتلاش و جوان مرکزرشد لارستان وحامی جوانان کارآفرین.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان