میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در22 فوریه 2017 ساعت 12:35 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 761 بازدید

برگزیده شدن «اوز» در کتابخوانی، بیانگر رشد علمی و فرهنگی این شهر است

????????????????????????????????????

فرماندار لارستان به مردم «اوز» تبریک گفت

برگزیده شدن اوز در کتابخوانی، بیانگر رشد علمی و فرهنگی این شهر است

در پی اعطای نشانِ شهرِ خلاقِ کشور در ترویج کتابخوانی به شهر اوز در سومین دوره پایتخت کتاب ایران، معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان پیام تبریکی خطاب به مردم شریف منطقه لارستان بزرگ و شهر اوز صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ متن پیام جلیل حسنی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

کتاب به عنوان بهترین رابط میان گذشته و حال، و تنها مونس انسان های اندیشمند است که حتی در روزگار پیشرفت های چشمگیر بشر در عرصه های دانش و نوآوری نیز، نه تنها اهمیت خود را از دست نداده بلکه جلوه های گسترده تر، تازه تر و پایدارتری یافته است.

اهمیت کتاب و مطالعه در دین اسلام تا آنجاست که خداوند متعال آیه های رحمت خود را در دل مصحفی ارزشمند و در قالب معجزه ای راهگشا بر نبی خود نازل کرده و مسلمانان را به دانش اندوزی توصیه می کند.

در روزهایی که منطقه لارستان افتخارات بزرگ ورزشی و فرهنگی را کسب می نماید، این بار نیز نشانِ شهرِ خلاقِ کشور در ترویج کتابخوانی به شهر«اوز» به تیتر اول نشریات و خبرگزاری ها آمد و موجب خوشحالی و خرسندی  همگان شد.

 فرهنگ اسلامی- ایرانی ما از ریشه‌های قوی و محکمی برخوردار است و حضور هنرمندان، شاعران و نویسندگان بزرگی که از دل این منطقه برخاسته اند، برای این خطه تبدیل به یک فرصت بسیار خوب جهت ترویج و تشویق علاقه‌مندان و عامه مردم به کتاب و کتابخوانی شده است و اکنون شهر اوز شهر فرهنگی، با ارائه برنامه‌های نوآورانه، مشارکت جویانه، مؤثر و منسجم و استفاده از ظرفیت های مختلف به عنوان نشانِ شهرِ خلاقِ کشور معرفی شده است و این مهم بیانگر رشد علمی و فرهنگی و توجه ویژه مردم شریف اوز به مقوله کتاب و کتابخوانی است.

بدون شک این انتخاب افتخار بزرگی برای استان فارس، منطقه لارستان بزرگ و شهر اوز محسوب می شود و مسئولیت مضاعفی بر عهده نهادهای فرهنگی این شهر خواهد گذاشت.

اینجانب ضمن تشکر و خسته نباشید به تمامی دست اندرکاران،  بر خود لازم دانسته انتخاب نشانِ شهرِ خلاقِ کشور در ترویج کتابخوانی به شهر«اوز» را به مردم و مسئولان شریف این منطقه و تمامی فعالان در امر توسعه و ترویج کتابخوانی این شهر به ویژه اهالی کتاب و جویندگان دانش و جامعه فرهنگی و دانشگاهی فرهیخته و مدیران و دست‌اندرکاران کتاب لارستان تبریک عرض نموده و آرزو دارم با استفاده از تمامی ظرفیت‌های موجود در منطقه باز هم  بتوانیم در دیگر عرصه ها بدرخشیم.

جلیل حسنی/فرماندار ویژه لارستان


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان