میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در26 ژانویه 2015 ساعت 4:47 ب.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده یک دیدگاه 799 بازدید

۳۷ نفر از فرزندان مددجوي كميته امداد از خدمت سربازی معاف شدند

۳۷ نفر از فرزندان مددجوي كميته امداد از خدمت سربازی معاف شدند

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد و به نقل از حجت السلام تقی زاده تعداد ۳۷ نفر از فرزندان خانواده های تحت پوشش از خدمت سربازی معاف شدند که این امر در راستای کمک به توانمند سازی خانواده های تحت پوشش صورت می گیرد.

با توجه به اینکه سربازی فرزندان خانواده های تحت پوشش کمیته امداد، یک فرد فعال را برای ۲ سال از این خانواده ها جدا می کند، معافیت این فرزندان و در ادامه دریافت وامهای اشتغالزایی و شروع به کار در حرفه ای خاص، توان ا قتصادی خانواده را بالا برده و به تبع آن توانمند سازی آنها را در پی خواهد داشت.

در طرح معافیت سربازی، یک فرزند عضو خانواده هایی که به علت طلاق یا فوت سرپرست تحت حمایت هستند و خانواده هایی که به دلیل بیماری یا از کارافتادگی سرپرست مرد تحت پوشش هستند، چنانچه دارای فقط یک پسر و حد اقل سه دختر باشند مشمول معافیت می شوند.
تقي زاده در اين باره اضافه كرد: علاوه بر موارد ذکر شده تعداد ۴۳ مورد انتقال به محل نزدیک خانواده نیز صورت گرفته است. لازم به ذکر است افرادی که از طرح معافیت سربازی در امداد استفاده می کنند می توانند از وام های خود اشتغالی کمیته امداد نیز جهت ایجاد کسب و کار بهره مند شوند .


1 نظر

  1. x گفت:

    0

    0

    چه بد ! ! !
    فرصت سرباز امام زمان بودن و افتخار پوشیدن لباس مقدس سربازی را از دست داده اند !!!!!!!!

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان