میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در7 ژوئن 2014 ساعت 7:05 ب.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده یک دیدگاه 829 بازدید

۴۷ ميليارد ريال سهم لارستان از تملك دارايي هاي سرمايه اي استان

۴۷ ميليارد ريال سهم لارستان از تملك دارايي هاي سرمايه اي استان

barnameriziروابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان: جلسه کمیته برنامه ریزی و بودجه شهرستان لارستان با موضوع توزیع اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای استانی برای این شهرستان در سال جاری به ریاست علی اکبر نجیب زاده معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان و با حضورسیروس نجفی پور کشکولی کارشناس معین بودجه شهرستان، اعزامی از استانداری فارس، مهدی زینلیان معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ویژه لارستان و تعدادی از روسای ادارات شهرستان در محل سالن اجتماعات شهید امامی فرمانداری ویژه لارستان برگزار گردید.

در این جلسه ابتدا فرماندار ویژه لارستان در سخنانی، سرجمع اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای استانی شهرستان لارستان را بیش از۴۷ میلیارد ریال اعلام نمود و اظهار داشت: توزیع اعتبارات سال جاری انشاءاله با تخصیص بالای ۹۰ درصدی همراه خواهد بود.

نجیب زاده به ضرورت بازنگری و تجدید نظر در شاخص های اعتباری به منظور رعایت عدالت در توزیع اعتبارات در سطح شهرستان های استان فارس تاکید کرد.

وی همچنین در خصوص عملکرد اجرایی و اعتباری دستگاههای اجرایی به این نکته  هم اشاره کرد که توقع است اعتبارات عمرانی محدود اعلامی، در بحث هزینه های جاری به مصرف نرسیده و در این راستا فرمانداری نظارت مستمر و مداوم خواهد داشت.

معاون استاندار فارس در پایان اظهار داشت: براساس مصوبات شورای برنامه ریزی و توسعه استان این اعتبارات همچنین درموضوعاتی همچون اتمام پروژه های نیمه تمام شهرستان با پیشرفت فیزیکی بالاتر به عنوان یکی از سیاست های مهم دولت نیزهزینه خواهد شد.

در ادامه سیروس نجفی پورکشکولی کارشناس معین شهرستان نیز در سخنانی کل اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای استانی استان فارس در سال جاری را مبلغ ۱۲۴ میلیاد و ۵۱۰ میلیون تومان اعلام کرد.

وی تصریح کرد: این مبلغ اختصاص یافته نسبت به سال گذشته دارای ۳۸ درصد کاهش می باشد که امید است با تخصیص بالای این اعتبارات در سال جاری و تلاش دستگاه اجرایی با توجه به محدودیت اعتباری موجود، هدف های کمی اعتباری شهرستان محقق گردد.

نجفی پورکشکولی در ادامه به الزام هماهنگی بین دستگاههای اجرایی شهرستان با ادارات کل استانی شان جهت تنظیم موافقت نامه ها براساس مبالغ اعلامی به منظور حفظ حق شهرستان تاکید نمود.

در پایان لیست پروژه ها نیز توسط دبیر جلسه قرائت گردید.

 

 


1 نظر

  1. x گفت:

    0

    0

    جهت اطلاع عرض می کنم بیشترین اعتبارات را در حال حاضر شهرستان فسا با کمک نماینده شان دارد درو می کند.
    راستی می دانید اخیرا” چند مدیر اهل کهکیلویه و بویراحمد در استانداری فارس جذب شده اند.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان