میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۳:۴۹ ب.ظ سرویس:عناوین اصلی 6 دیدگاه 384 بازدید

قله کنکور «علوم انسانی» را «لاری» ها فتح کردند/ رتبه های اول و پنجم کشور در تصاحب لارستان

قله کنکور «علوم انسانی» را «لاری» ها فتح کردند/ رتبه های اول و پنجم کشور در تصاحب لارستان

خبر اعلام برگزیدگان کنکور سراسری امسال برای لارستانی ها افتخارآفرین بود. دو دانش آموز لاری در بخش علوم انسانی توانستند به ترتیب رتبه اول و پنجم را کسب کنند.

«فاطمه شب خیز» از دبیرستان فرزانگان رتبه اول و «علی حاجیان» از دبیرستان شهید نصیری لار رتبه پنجم این آزمون بزرگ را از آن خود کردند و توانستند پس از سال ها بار دیگر لارستان را در لیست رتبه های تک رقمی کنکور سراسری قرار دهند.

در کل استان فارس در کنکور امسال چهار نفر توانستند رتبه های تک رقمی کسب کنند که نیمی از این افتخار را لارستانی ها برای این استان کسب کرده اند.

مدیرکل آموزش و پرورش فارس ساعتی پس از اعلام این نتایج گفت: کنکور سراسری سال جاری دو دانش آموز دختر و دو دانش آموز پسر از استان فارس در جمع دارندگان رتبه های تک رقمی قرار گرفتند.

نجفی ضمن تبریک این موفقیت ارزشمند به دانش آموزان، خانواده ها و جامعه فرهنگیان استان گفت: بر اساس اعلام سازمان سنجش  آموزش کشور در کنکور سراسری امسال دو دانش آموز شیرازی و دو دانش آموز لاری موفق به کسب رتبه های تک رقمی در گروه های آزمایشی علوم انسانی و علوم تجربی شدند.

وی افزود: امسال در گروه آزمایشی علوم انسانی دانش آموز فاطمه شبخیز از دبیرستان فرزانگان لارستان موفق به کسب رتبه اول و دانش آموز علی حاجیان از دبیرستان شهید نصیری همین شهر نیز موفق به کسب رتبه پنجم کشوری شدند.

وی همچنین افزود: در گروه آزمایشی علوم تجربی نیز دانش آموز فرهنگ امیری از دبیرستان تیزهوشان شهید دستغیب یک از ناحیه دو شیراز و دانش آموز گلسا مصباحی از دبیرستان فرزانگان همین ناحیه نیز موفق به کسب رتبه های سوم و هفتم در بین شرکت کنندگان شدند.

گفتنی است اعلام نتایج کامل کنکور سراسری امسال طی روزهای آتی انجام می شود.


6 نظر

 1. محبوبه وحیدیان گفت:

  0

  0

  دختر دایی عزیزم. فاطمه (آرزو ) جان. بی شک رتبه یک کنکور بدون هیچ سهمیه خاصی مایه مباهات است. قطعا باران سهم کسانی است که در روزهای ابری بدون چتر هستند. امروز به یادماندنی ترین روز برای لارستان کهن خواهد بود.
  درود بر تو فرزند برومند لارستان
  تبریک مرا به عنوان دختر عمه و دبیر زبان و ادبیات فارسی پذیرا باش🌷🌷

 2. دختر عمه گفت:

  0

  0

  🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿

  کسی با رتبه شورانگیز باشد،
  که از علم و ادب لبریز باشد

  سلام صبح عزّت لایق اوست
  اگر چون (فاطمه)، (شبخیز) باشد.

  دکتر هادی حسینی
  سرگروه زبان و ادبیات فارسی استان فارس به مناسبت رتبه یک کنکور از لارستان

  ☘🌹☘🌹☘🌹☘🌹☘🌹

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  مبارک . مبارک . افرین تنرست و موفق بمانید . فاطمه گل و علی اقا . خسته نباشی خدمت خانواده ی این دو بزرگوار

 4. ناشناس گفت:

  0

  0

  تبریک به شما دانش آموزان زحمت کش، و تبریک به دبیران و خانواده هاتون و همه ی لارستانی ها ان شااله در بقیه مراحل زندگیتون هم همینجور موفق باشید.

 5. اطهر گفت:

  0

  0

  آفرین به شما با این رتبه ی خوبت

 6. غلامرضا طاهری فرد گفت:

  0

  0

  سلام بر این دو جوان کوشا وموفق ، وعرض تبریک به آنها وخانواده های محترمشان ، که برای خود ،خانواده معزز و لارستان افتخار آفریدند وبار دیگر ظرفیتها وتوانمندیهای این خطًه کهن واصیل و پرافتخار را شکوفا ساختند امید که مسئولین شهرستان این ظرفیتها را باور نموده ودر جهت بارور ساختن آنها تلاش نمایند.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان