میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۳:۴۰ ق.ظ سرویس:عناوین اصلی 12 دیدگاه 309 بازدید

۵۵ کیلومتر از جاده لار-جهرم توسط وزارت راه دوبانده می شود

مهمترین دستاورد نشست مدیران ارشد لارستان با وزیر راه:

۵۵ کیلومتر از جاده لار-جهرم توسط وزارت راه دوبانده می شود

یک روز پس از تصادف مرگبار ۳۱ تیرماه که منجر به کشته شدن چهار نفر دیگر از هموطنان در جاده لار-جهرم شد نشستی در وزارن راه و شهرسازی باحضور مدیران ارشد لارستان و وزیر راه برگزار گردید.

به گزارش دفتر نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس، شامگاه سه شنبه اول مرداد ۹۸ جمشید جعفرپور نماینده مردم لارستان، خنج و گراش، جلیل حسنی فرماندار ویژه لارستان، محمدرضا باقری فرد مدیرکل راه و شهرسازی لارستان و رحیم مقیمی رئیس شورای شهرستان لارستان در محل وزارتخانه با محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی و معاونان وی دیدار و حوادث جاده ای اخیر را مورد بررسی قرار دادند.

در این دیدار که با پیگیری دکتر جعفرپور ترتیب داده شده بود هر کدام از مسئولان شهرستان به توضیح اتفاقات پیش آمده و مطالبه مردم از دولت پرداختند و جمع حاضر پیشنهادات خود را برای کاستن از حوادث و تلفات جاده ای ارائه کردند.

در این نشست که علاوه بر مسئولان شهرستان لارستان، معاون عمرانی استاندار و مدیرکل راه و شهرسازی فارس نیز حضور داشتند تصمیمات زیر برای اجرا گرفته شد:

۱) مسئولیت احداث ۵۵ کیلومتر تعیین تکلیف نشده راه لار _ جهرم به وزارتخانه (شرکت ساخت زیر بناهای حمل و نقل) واگذار شد.

۲) در گام اول ۲۳ کیلومتر از ۵۵ کیلومتر مذکور در دو فاز ۱۳ کیلومتر و ۱۰ کیلومتر به فوریت توسط شرکت ساخت به مناقصه گذاشته می شود تا با انتخاب پیمانکار توانمند عملیات اجرایی آن آغاز شود.

۳)  برخی از قطعات و فازهای باند دوم که از مدتی قبل متوقف شده بود، مجددا شروع به کار و راهسازی ادامه می یابد.

۴) مقرر شد به تعداد کافی دوربین کنترل سرعت توسط معاونت راهداری در مسیر نصب گردد.

۵) معاونت راهداری بررسی های لازم را برای مدیریت توزیع ماشین های سنگین در مسیرهای مختلف و کاستن از حجم ترافیک جاده جهرم _لار _بندرعباس انجام دهد.


12 نظر

 1. مريم گفت:

  3

  0

  مردم دمتون گرم ، اصحاب رسانه دمتون گرم ،پس معلوم شد با مطالبه گري و احقاق حق ميتوان راه صد ساله را چند هفته اي طي نمود .مسوولين لارستان اگر همه پيگيريها بدين صورت انجام پذيرد حتما موفق خواهيم شد

 2. اسحاق گفت:

  1

  0

  چرا بايد به کم قانع باشيم ،وقتي گفتن ۱۳کيلومتر دو بانده شدن محور لار جهرم مجوز داده شده ،اگر قانع مي بوديم همين را هم بما نمي دادند ،اما باز مردم و مسوولين در صحنه امدند و ديديد که اينبار کل محور لار جهرم مجوز گرفتيم

 3. ناشناس گفت:

  1

  0

  من شنيدم که ،الان بدين شکل هستش که مناقصه ،نظارت بر اجراي پروژه ،نظارت بر پيشرفت فيزيکي پروژه جهرم لار بندر توسط اداره کل راه و شهرسازي و با هماهنگي تهران و شرکت ساخت انجام ميگيره ،اما با اين تصميم ،۵۵ کيلومتر مستقيم خود تهران و شرکت ساخت و توسعه زيربناهاي حمل و نقل کشور کارهاش رو انجام ميدن و کاري به اين اداره کل نداره ،اميدوارم لار بندرعباس هم مستقيم.زيرنظر تهران دو بانده بشه

 4. جلال گفت:

  0

  0

  البته در اين ديدار مسئله تازه اي مطرح نشده و ۲۳کيلومتر از ۵۵ کيلومتر علي الحساب مجوز داده شده ،اما موضوعي که مهم هستش اينه که اين ۲۳کيلومتر مستقيم رفت زيرنظر تهران،کاري که بايد از اول انجام ميشد ،اي کاش همين پروژههاي باصطلاح فعال لار جهرم و لار بندر هم زيرنظر تهران ميرفت .
  چون که نه اين مدير کل و نه معاون راهسازي ايشون نمي تونن اونطور بايد و شايد کاري از پيش ببرن و باز همين آش و همين کاسه ي متوقف شدن پروژهها باقي مي مونه

 5. لارستانی گفت:

  0

  0

  مردم این همه زحمت کشیدند و متحد شدند در این زمینه اما جناب نماینده فورا دیشب بعد از جلسه ، تمام دستاوردها را به نام خود تمام کرد و احتمالا تا پایان سال جزو بیلان کاری خودش هم میاره!!

 6. علی گفت:

  1

  0

  الان یه بنده خدایی میاد همه چی رو بنام خودش تموم می کنه😀😀

 7. منصور گفت:

  2

  0

  ایا صورتجلسه ای کتبی نیز به امضای طرفین رسیده ؟ چون ممکنه دو روز دیگه وزیر عوض بشه و از کجا معلوم حرفهای شفاهی وزیر و قولهای داده شده در رابطه با اینکه ۵۵ کیلومتر مسیر لار جهرم توسط تهران و شرکت ساخت به سرانجام برسه و همچنین ۲۳کیلومتر الان به مناقصه بره و ۲۲ کیلومتر دیگه در اینده ،جنبه عملی داشته باشه

 8. r.l.m گفت:

  0

  0

  امیدوارم این مصوبات مثل ۵ تا اداره کل نشه.
  و ان شاالله تا انتخابات نمایندگی امسال قطعا تاریخ انقضا نداشته باشه

 9. ناشناس گفت:

  0

  0

  چرا این مسئول ها که این همه گند میزن استعفا نمی دهند خودشون شرم نمی کنند جلو مردم لار

 10. ناشناس گفت:

  0

  0

  تا مردم قتلعام نشن ظاهرا هیچ کاری ازپیش نمی برند؟؟؟؟؟؟

 11. ناشناس گفت:

  1

  0

  تا شروع به كار واقعي و اجراي عملي قولهاي داده شده هيچكسي بخصوص نماينده حق ندارد ان را مورد استفاده تبايغاتي قرار دهد
  تبليغاتي با بوي خون هموطنم ممنوع
  شرم بر مبلغ بي عمل
  انچه نكته مثبت قضيه س انتقال كار به تهرانه وگرنه همون ١٣ كيلومتر قبله
  اقاي مدير كل هم بهتره خودش درخواست انتقالي بده چون طاقت مردم تموم شده

 12. ناشناس گفت:

  1

  0

  رسانه هاي محترم لارستان خواهشمنديم صداي مردم باشيد و تا حصول قطعي نتيجه وعده هاي مسئولين را پيگيري فرماييد
  قبلا قراربود شركتي خارجي بياد و كارهايي رو انجام بده به قول دفتر نماينده بپرسيد چي شد پس؟

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان