میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در24 نوامبر 2014 ساعت 1:41 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 697 بازدید

۷ میلیارد ریال وام خوداشتغالی به بخش صحرای باغ اختصاص یافت

توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) لارستان

۷ میلیارد ریال وام خوداشتغالی به بخش صحرای باغ اختصاص یافت

روابط عمومی بخشداری صحرای باغ: جلسه بررسی وام خوداشتغالی کمیته امداد لارستان به ریاست محمدرضا حزنی بخشدار صحرای باغ و با حضور حجه الاسلام تقی زاده رئیس کمیته امداد امام خمینی لارستان، اعضاء شوراهای اسلامی عمادده و روستاهای تابعه و تنی چند از معتمدین محلی در محل بخشداری تشکیل گردید.

در این جلسه بحث و تبادل نظر در خصوص چگونگی پرداخت وام به افراد تحت پوشش کمیته بررسی و رئیس کمیته از اعضاء شوراها و معتمدین در خواست نمود افرادی که تحت پوشش هستند و توانایی کارکردن دارند تشویق نمایند این وامها را دریافت و اشتغال زایی نموده تا پرونده آنان همچنان مفتوح بماند. حجه الاسلام تقی زاده هشدار داد خانواده هایی که توانای کار کردن دارند ولی کار نکنند پرونده آنان به زودی برای همیشه بسته و از تحت پوشش کمیته بودن خارج خواهند شد.

20140612_124104

در پایان جلسه محمدرضا حزنی بخشدار صحرای باغ در خصوص تشکیل این جلسه اظهار داشت: با رایزنی که با حجه الاسلام والمسلمین حاج آقا تقی زاده نموده بودیم مبلغ ۷۰۰ میلیون تومان وام به بخش صحرای باغ اختصاص یافته که در اختیار افراد و خانواده های تحت پوشش کمیته امداد قرار خواهد گرفت تا بتوانند با این وامها  اشتغال زایی نمایند و به هر کس در هر شغلی که  توان کار داشته باشد این وام تعلق خواهد گرفت.

متقاضیان می توانند با اخذ وام از میلغ ۵ میلیون تومان تا ۲۵ میلیون تومان اشتغال زایی نموده و چرخه زندگی خود را به حرکت در آورند. به مشاغل مختلفی شامل قالی بافی، پرورش دام و طیور ( کبک، مرغ تخم گذار، شترمرغ)،پرورش ماهی و…  وام تعلق خواهد گرفت و این وام توسط بانک و کمیته امدا د توزیع و تا سقف ۴۰ میلیون تومان هم خواهد رسید و با کارمزد ۴درصد می باشد.

بخشدار صحرای باغ افزود حتی به مشاغل خانگی چه مرد و چه زن از این وام می توانند استفاده نمایند. وی ادامه داد در این جلسه، شوراها موظف گردیده اند خانواده های تحت پوشش کمیته امداد را که توانایی کافی برای کار کردن دارند تشویق و ترغیب نمایند این وامها را اخذ و اشتغال زایی نمایند چرا که در غیر این صورت طبق اعلام ریاست کمیته امداد پرونده آنها توسط کمیته  برای همیشه بسته خواهد شد و از تحت پوشش کمیته بیرون خواهند رفت.

بخشدار صحرای باغ در خاتمه گفتگوی خود  در خصوص جمع آوری کمکهای مردمی در جشن عاطفه ها در این بخش اعلام نمود با همت دانش آموزان نیکو کار این بخش بعد از بخش اوز مقام دوم را در اهداء کمک به جشن عاطفه ها  کسب نموده ایم که مبلغ ۴ میلیون و۳۰۰ هزار تومان هدایای نقدی جمع گردیده است .


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان