میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در22 فوریه 2020 ساعت 6:25 ق.ظ سرویس:برگزیده ها, گزارش تصویری 3 دیدگاه 1,308 بازدید

گزارش تصویری/ حضور پیروز انتخابات در فرمانداری لارستان

گزارش تصویری/ حضور پیروز انتخابات در فرمانداری لارستان

حسین حسین زاده، پیروز انتخابات اخیر مجلس در منطقه دقایقی بعد از اعلام نتایج آرا به فرمانداری ویژه رفت و مورد استقبال فرماندار همچنین نماینده فعلی مردم قرار گرفت.

در ادامه تعدادی از عکس های «ابوذر بیغرض» از این دیدار را ببینید:


3 نظر

 1. النا گفت:

  3

  0

  سلام،نتیجه اتحاد همچنین چیزی هم خواهد شد.آفرین بر کلمه ما،ما، ما. مردم باید بدونه در یک شهرستان ۸ کاندید نمیتونه رقابت خوبی داشته باشه چون جنبه تخریب میگیره.
  الان روز دیگر با رنگ دیگری آغاز شده ،امیدوارم کاندید منتخب از نگاه منتقدین کاندیدای قبل برای پیشرفت استفاده کند، منم را کنار بگذارد و پیشرفت را سرلوحه کار خود قرار دهد باکلمات بازی نکند علت پیشرفت نکردن لار استفاده از کلمه بزرگ هست کلمه ای که مسئولین کشور را بیخیال کمک و دادن بودجه کرده، آقای کاندید منتخب لطفا با ورود به مجلس لار را شهر پولدارها اعلام نکنید اینجا هم مثل تمام ایران اقلیت پول دارهستند،لطفا هنگام دعوت از وزرا آنها را بر پروژهای مردم ساخته دعوت نکنید چون کسی که پول داده خودش هم میتونه افتتاح کند، لار پیشرفت نکرد چون نتونستن اون را درست توصیف کنند،فرودگاه بین المللی، لارستان بزرگ ، و… لطفا از داشته ها سرمایه نگذارید ، نداشته ها را بگویید. من یک غیر بومی هستم و از دبدگاه تفکرات جمع آوری شده از مردم این خطه این موضوعات را بیان کردم

 2. ح.د. وطن دوست گفت:

  3

  0

  با تبریک به آقای مهندس حسین زاده، نماینده منتخب و همچنین به مردم عزیز گراش و به همه لارستانی ها، ان شاءالله نماینده جوان، متخصص و کارآزموده ما با وسعت دیدی که به منطقه دارند و با برنامه های خوبی که در شعارهای انتخاباتی خود مطرح نمودند، منشأ اثر باشند و در رفع مشکلات و نیازهای منطقه، موفق و پیروز گردند به گونه ای که ۴ سال دیگر هم مردم با رأی بالا، ایشان را انتخاب نمایند.

 3. لاری گفت:

  0

  1

  ضمن تبریک به آقای حسین وارزوی موفقیت برای آنجناب امید واریم برای کل منطقه فردی مفید کاردان و ودر جهت زیر ساختهای منطقه گامهای بزرگی بر دارند

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان